Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Pápán kapható ingyen cica...

Pápán kapható ingyen cica vagy kutyus? Nagyon szeretnék egy háziállatot de pénzem az sajnos nincs rá, illetve kajára meg játékra van az állatnak

Figyelt kérdés
2010. szept. 29. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És orvoshoz miből fogod akkor vinni, ha esetleg beteg lesz? Ne haragudj, de felelőtlenség így állatot vállalni.
2010. szept. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a 'szuper infó'-ban van egy ingyen elvihető kiscica.
2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos kapható, de egyet ne felejts el, egy kölyök kutyának oltásra van szüksége, ami nem olcsó mulatság. Akár cica akár kutya, bármikor lebetegedhet és ez bizony pénz. Mielőtt beszerzel egy új kedvencet ezt gondold át.
2010. szept. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
az tökmás..az sem 20 ezer forint. mert általába simán van 20 ezer egy kutya meg még több
2010. szept. 29. 21:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Csak a kutyusoknak kell az évenkénti kötelező oltás, de a többi nélkül is fel tudod nevelni őket. max nagyobb az esély, hogy megbetegszik.
2010. szept. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
jólvan mindegy én nem fogok leállni veled vitatkozni.tudom hogy van kötelező is nem vagyok hülye......jah és az max 5 ezer..............
2010. szept. 29. 21:47
 7/13 anonim ***** válasza:

"az tökmás..az sem 20 ezer forint. mert általába simán van 20 ezer egy kutya meg még több"


És szerinted ha mondjuk megeszik valamit, amit nem kéne és bélelzáródása lesz, vagy elüti az autó, vagy bármi hasonló dolog történik vele, az mennyibe fog kerülni??? Nem 10-20 ezerbe, azt megsúgom, annál egy ici-picivel többe..... Akkor mit akarsz csinálni? Honnan szerzel pénzt a kezelésre??

2010. szept. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

nekem ugyan macskám van, de az éves vizit az állatorvosnál belekerül 8-10 ezer forintba. Megkapja a kötelező védőoltásokat, plusz még beadatom neki a féregirtót és ez ennyibe kerül. És akkor hál istennek elég egészséges cicus, nem nagyon kell vele orvoshoz menni, de egy betegség újabb 10es, aztán meg kell venni állatpatikába a gyógyszereket is....

Sajnos ezt muszáj átgondolni. Ettől függetlenül én is úgy gondolom, hogyha lehet inkább ingyen kell kisállatot szerezni, lehetőleg befogadni valahonnan, de az mindenképp mérlegelni kell, hogy lesz e majd pénzed jól tartani őt.

A kaja az oké hogy olcsó, de pl. ott vannak a bolhairtó cuccok is, az már megint nem 2 fillér.

2010. szept. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Nekünk vidéken volt kertimacska, oltás, semmi nem kellett nekik, mégsem volt soha semmi bajuk... Az a benyomásom, hogy eltunyult fővárosiak látogatják legfőképp a fórumot.


Persze a paneldögünk mi is elkényeztetjük, de anélkül is ellenne.


Szvsz állatmenhelyről fogadj be egy hálás kis jószágot.

2010. szept. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.nekem is volt családi házba 5 éves macskám is,és ő macskakaján élt,de semmilyen betegsége nem volt,viszont volt olyan cicusom is,amelyik kAndúr cica volt,és mindent elkapott.na vele nekünk is nehéz dolgunk volt,nem győztük gondozni.azóta csak kislány macskáim voltak:)és amúgy megértem azt is,hogy aggódsz az állatka miatt,de tényleg beszerezni jobb ingyen.panel lakásba viszont tényleg jobb rá figyelni,mert mégis csak a lakásba van. a Menhelyekbe érdemes örökbe fogadni?mert hallottam olyat is,hogy olyan betegségeket is össze szedhettek,hogy nagyon sok gond van velük miután haza viszik.
2010. szept. 29. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!