Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Honnan tudok perzsa, félperzsa...

Lacikaaaaa kérdése:

Honnan tudok perzsa, félperzsa, sziámi vagy ehez hasonló pár hónapos cicát ingyen elhozni?

Figyelt kérdés

Ilyesmi jellegűt szeretnék,de nem ismerek olyat akinek lenne,főleg nem ingyen.

Inkább nézzek körül egy állatmenhelyen ott több esélyem lesz olyat találni?(vörös cicát ajánlottak de azt semmi képpen nem szeretnék,nem diszkriminálom a vörös cicákat,csak rossz emlékek fűznek hozzájuk)


2010. szept. 30. 08:53
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

itt kérdezhetsz.

2010. szept. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Várok még választ!

Valakinek esetleg?

2010. szept. 30. 12:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, menj be menhelyre. Ott sokszor vannak félperzsa cicák. Én a napokban láttam valakinél egy imádni való szürke, félperzsa kiscicát, és őt is menhelyről hozták :)
2010. szept. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

14:09-es vagyok


[link]


ezt is nézd meg főleg, ha pesti vagy:


pl. ilyet írnak:

2 kiscica ajándékba

2010. szeptember 28. 19:49:31


8 hetes fiú és kislány (testvérpár) tündéri main coon keverék kiscicák, szürke-fehér félhosszú szőrrel, nagy tappancsokkal, kizárólag szerető gazdit keresnek. Mindenevők, makk egészségesek, és ha kell szobatiszták is.

Várják új gazdájuk hívását! tel: 0670-631-6316

Budapest, XX.ker - ből elvihetők....

2010. szept. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!