Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Érdemes ezzel orvoshoz menni?

Figyelt kérdés
Adott egy 6 hós cica. A hasán van ílyen zsír gombóc szerű. Kis korában duci volt, hirtelen nőtt a cica. Nyomogatjuk nem fáj neki, tapogatásra érződik, hogy zsír.
2022. dec. 13. 17:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A zsircsomonak nincs koze se a tulsulyhoz, se a noveshez. Barmikor, barhol kialakulhat.


Igazabol en megmutatnam orvosnak, biztos, ami biztos. Volt mar daganatos kutyam, zsircsomonak hittem en is, de kozben rosszindulatu daganat volt. De lekaptak neki es elt boldogan meg 7 evet.

Szoval lassa orvos azert, de szerintem nem lesz gond 😊

2022. dec. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne nyomogassátok és orvos lássa.
2022. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

"nyomogatásra érződik, hogy zsír"


szerintem akkor jelentkezz munkára az orvos mellé, hasznodat fogja venni, ha ezt így meg tudod állapítani 😅

2022. dec. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor úgy fogalmazok úgy érződik zsír. Ha nem tudsz normálisan írni nem kell ide puffogtatni valamit.
2022. dec. 13. 20:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zsírcsomó, ciszta vagy daganat. Természetesen érdemes orvoshoz vinni ezzel a cicát, pláne azért mert nincs olyan, hogy te tapogatással megállapítod hogy mi az. Ez még az orvosnak sem megy így.
2022. dec. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenképpen. Biztos, ami biztos, derüljön ki mivel is álltok szemben.

Remélem semmi komoly!

2022. dec. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!