Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kiszökött a macskám, mit...

Kiszökött a macskám, mit tegyek? -1 fok van kint.

Figyelt kérdés

Nagyon ideges vagyok, 6 hónapos nőstény cicám kiszökött az udvarra és ha meglát elszalad. Hívogatom nem jön. Adtam neki ki ételt, de félek hogy éjszaka kint marad és baja lesz. Mit tegyek? Falun lakom, de közel van a főut.

Még nem mutatta jelét hogy ivarzana. :( Sose volt még kint


2022. dec. 19. 20:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
97%

Ne adj neki kintre kaját!

Hívogasd, bent zörögj valami olyannal, amit nagyon szeret, játék, jutifalat.

2022. dec. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Jutalomfalattal próbáld becsalogatni!
2022. dec. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de elszaladt. Most sehol nem találom. Ételt bevittem.
2022. dec. 19. 20:13
 4/25 anonim válasza:
95%
Hamarosan jelentkezni fog magától. Az éhség nagy úr.:)
2022. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
90%

Tegyél ki dobozt(oldalára vágj lyukat, amin befér a macska), benne rongyokkal, a ház falához vagy székre vagy bárhova, ami nem annyira hideg. Akár deszkákat vagy valamit tehetsz a doboz alá. Próbálj olyan cuccokat is beletenni, amin érződik az illata. Ha belebújik és elalszik/ megpihen, megpróbálhatjátok megfogni, dobozzal együtt gyorsan felkapni és bevinni a házba, vagy legalább nem fog megfagyni.

De egyébként már ivarozhat, nincs annak jele. Minél hamarabb ivartalanítsátok, az a biztos.

2022. dec. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
45%

A hideg meg macskáknál horror, az enyém képes a konvektornál dekkolni fél napot, nagyon nem bírják a hideget.

De attól bajuk nem lesz, csak ilyen puhány banda.

Előbb jött le a padlásról, mint akit rakétából lőttek ki, majdnem bejött a csukott ajtón a házba, most itt didereg a konvektornál.

2022. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
5-ös vagyok: Tegyél bele kaját is a tálkájával együtt. Az hátha odavonzza. Várj legalább egy órát, addig ne is menjetek ki, ne nézzétek, nehogy elijesszétek.
2022. dec. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Tegyél ki egy papírdobozt, abba tuti belemegy.
2022. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nekiugrott az ajtónak, kinyitottam és beszaladt. Köszönöm a gyors válaszokat,már nagyon figyelek hogy ne menjek ki többet
2022. dec. 19. 20:30
 10/25 anonim válasza:
100%
4-es vagyok. Várható volt, örülök, hogy nem lett baja.:) Viszont valóban vigyáznod kell, mert ez csak rövid időre vette el a kedvét a szökéstől.
2022. dec. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!