Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ha a kutyámnak ugatok, nem...

Ha a kutyámnak ugatok, nem ugat vissza, de ha a macskámnak nyávogok, ő visszanyávog. Miért?

Figyelt kérdés
2022. dec. 28. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A kutya se áll Veled szóba.
2022. dec. 28. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 mantis religiosa ***** válasza:
100%
Nálunk pont fordítva van. A macskám számára csak addig vagyok látható, míg nem kap enni. De a kutyámmal egész jól el szoktam beszélgetni, főleg séta előtt, mikor fel van pörögve.
2022. dec. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

mind a ketto szemelyiseg fuggo. nekem 2 cicam volt es egy kutyam, a cicak kozul egyikkel lehet "beszelgetni" a masikkal nem. a kutyammal nem tudtam, pedig direkt a "vuff" parancsot probaltam megtanitani de nem ment :D

Most hogy a baratommal lakok nekik van egy kutyajuk akivel lehet "beszelgetni".

szoval ez sztem az allat szemelyisegetol fugg, mint az hogy bujos-e vagy nem, az is nem minden cica szeret sokaig simogatva lenni, a kutyak se mindig szeretik

2022. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

uhh igy visszaolvasva.. kicsit torni magyar :D

de remelem ertheto

2022. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
4# Az én kutyám ugat parancsszóra… De az ugye parancs.
2022. dec. 28. 11:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert rosszul csinálod a hangutánzást. A kutya az ugatásnál nem kifelé, hanem befelé lélegzik. Ha rájössz, hogyan, egészen élethű ugatást tudsz produkálni, és a kutyák felfigyelnek rád, némelyik vissza is ugat. Igaz, csak elsőre találják szórakoztatónak, aztán megszokják.
2022. dec. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen függ az állatt személyiségétől is.
2022. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A kutyának az ugatás nyomatékosabb önkifejezés, mint a macskának a nyávogás. A macska nyávog, ha akar valamit, ha érintkezni szeretne. A kutya ritkán fejezi ki magát ugatással. Keresi a szemkontaktust, nyöszörög, odadugja a fejét, a mancsával piszkál. Csak akkor ugat, ha nyomatékosan "szól". Ezért ha ugatsz rá, akkor leginkább csak nem érti, hogy mire a nagy felhajtás és összezavarodottan néz.

Általában.

2022. dec. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!