Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Találtunk egy elpusztult...

Találtunk egy elpusztult macskát az utcán a házunk előtt, mi a teendő vele?

Figyelt kérdés
Nem a mienk és nem ismerjük a tulajt. Itt feküdt szegény elpusztulva mikor hazaértünk.
2023. jan. 11. 23:08
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Szia! Szerintem temesd el a kis cicust! Én is mindíg eltemették az erdő szélére meg teszek nekik kis virágot. Megérdemlik szegénykék. 😢🤗🌺🌼
2023. jan. 12. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Na sziuus! Szerintem én is eltemetném a kis édesemet nem is tudnám ott hagyni. Milyen szívtelen embik vannak itt. Ezt is lehetett várni ettől az országtól. Temesd el szépen és jó ötlet, tegyél cuksi kis virágokat .
2023. jan. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
40%
#15 Hát, én sajnos ütöttem már el macskát. Megálltam, át is rohant előttem, nagyon lassan mentem, félúton úgy gondolta, visszarohan, csak a huppanásból éreztem, hogy a hátsó kerék elkapta, ahogy a gyökkettővel mozgó autó hátsó kereke átment rajta. Első dolgom volt megállni és telefonálni a városgondnokságnak. Elég nagy baj, ha szerinted ez nem alap. Másik nagy baj, hogy képes vagy egy nyilván fogalmatlan embernek az interneten azt javasolni, hogy a ki tudja, fél, egy, két, három napja rothadó tetemhez nyúljon hozzá és temesse el, ki tudja, hova, milyen mélyre, milyen talajvíz közelébe, miközben minden önkormányzatnak feladata az ilyen esetek kezelése.
2023. jan. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
14%
Én is ütöttem már el macskát, megálltam bedobtam a csomagtartóba, hazavittem beraktam egy szatyorba és otthon kidobtam a nagy szemetesbe. Ennyi
2023. jan. 12. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 NTBS ***** válasza:
23%
Én is eltemetném, ha udvarral rendelkezel. Nem kell ezt túl kombinálni.
2023. jan. 12. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a városgazdálkodást kell hívni, elviszik
2023. jan. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
64%
Az meg elég abszurd hogy mindenki a temetéssel jön. Csináljon egy dögkutat a kertjében szetencsétlen. 🤦
2023. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
14%
2 méteren kívül nem a te dolgod, de belül kerítésedig se igazán...a természet elintézi vagy dobd át a szomszédhoz;)
2023. jan. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
#18 Az meg majd remélhetőleg visszadobja. ;)
2023. jan. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%

19

Akkor a másik szomszédba dobod, de amennyi kóbor kutya van, ezt "megoldják;)

2023. jan. 14. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!