Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Kell a macskákat megfürdeti?...

Kell a macskákat megfürdeti? Ha igen, hogy?

Figyelt kérdés
A macskák utálják a vizet.Ezt mindig gazdi tudja.Akkor,hogy fürdessem meg?Egyszer bevittem a fürdőszobába és elkezdte belémereszteni a körmét.
2008. dec. 27. 18:26
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Úgy döntöttem ma megfürdetem,mert nagyon koszos,és nem akarom,hogy lenyalja.
2009. jan. 18. 11:59
 12/18 anonim válasza:
25%
Ne hülyéskedj miért nem akarod hogy lenyalja?Hát a cicának ez a dolga.A kicsinyeit is ö mosdatja.Azt szokták mondani hogy a macska a legtisztább állat mert naponta 5ször nyalja körbe magát!Én csak akkor fürdetném ha valami igazán beleszáradna mert nemtudta rendesen lenyalni,akkor se ugyhogy telibe vizzel,csak valami nem használt türcsit vizeznék be és ugy!
2009. márc. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát de meg is hallhat,ha valami méregbe feküdt bele!Nekem már 6 macskám néregtől halt meg,úgyhogy ne magyarázz itt nekem!!!!!!:@
2009. máj. 12. 12:36
 14/18 anonim válasza:
14%
Én nem magyaráztam!ne hari hogy most irok már jóval korábban kellett volna!Én csak válaszoltam a kérdésedre de ha igy nembirod elvidelni ha olyat válaszolnal ami szerinted nem jó akkor ne tegyél fel kérdéseket!Kösz!Csá
2010. máj. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
istenem.. emberek.. hogy mindenbe belekell kötni.:D feltesznek egy kérdést és rögtön jönnek a hatalmas állatvédők, akik szerint ,ha bolhás a macska akkor majd az állatorvos megfogja nekik fürdetni a dögöt vagy esetleg lenyalja róla a bolhákat(eskü nem is értem, hogy ezt hogyan is gondolhatta..:D) ,de persze egy állattartásához fingjuk nincsen.. a macskát is kell néha fürdetni, de csak tényleg, ha nagyon muszály. hiába a legtisztább állat a macska, van olyan kosz amit még ő sem tud lenyalni magáról.
2013. ápr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
:)
2013. aug. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
Olyan létezik, hogy egy macska nem fürdeti magát? Mert a miénk egyáltalán nem. És olyan a szőre, főleg a hajlatokban, mintha zsíros lenne...
2013. nov. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Rita2004 válasza:
Akik azt irtak hogy nem kell furdetni arra ne halgass!! En is furdetem a macskamat nem szerette regebben de most imadja es mar nem bolhas es a macsanak jot tesz a viz!
2015. aug. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!