Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Megduzzadtak a macskám emlői,...

Megduzzadtak a macskám emlői, mit lehet tenni, hogy leapadjon belőle a tej?

Figyelt kérdés

kb. három hónaposak voltak a kölykei, és idő előtt elajándékoztuk őket, és így elkerültek az anyjától..arra nem gondoltunk, hogy még jócskán szoptatta őket az anyjuk, két nap alatt akkorára duzzadtak az emlői, hogy csoda hogy nem nyivákol éjjel nappal, szinte már rossz ránézni, nem tudom mit tegyek..félek, hogy valami komolyabb baja lehet, el kéne vinnem állatorvoshoz? vagy lehet kapni állatpatikában egy fejőgépet?

ez nem vicc..én nagyon szeretem a cicámat..és a család szívéhez nőtt:((és nagyon szomorú vagyok..csak ma vettük észre hogy milyen nagy a baj.


2010. okt. 4. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha anniyra szeretnétek és annyira a családhoz nőtt volna, ivartalaníttatnátok, de mindegy.

Vidd orvoshoz, el lehet apasztani a tejét.

2010. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ezzel ártottál a cicádnak is, és a kölyköknek is...

nem szabad idő előtt elajándékozni őket.

egyébként az anyacica addig szoptatja a kicsiket, amíg van teje....

2010. okt. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Feltatlenul vidd allatorvoshoz!!

Elofordulhat hogy a cicus cicije leapad, de maradnak megkovesedett tejmirigyek, ami kesobb szovodmenyekhez vezet. Azokon mar csak sebeszi beavatkozassal lehet segiteni. Allatoknal ez nagyon nehez, nem a mutet miatt, hanem az utolagos kezelese! Nehez veluk megertetni, hogy ne tepdessek le a kotest, ne szaggassak ki a varratbol a cernat(loszort), vagy barmit amivel a doki bevarta a sebet.

Ha szereted a cicust, irany a Doki!! Gyorsan...

2010. okt. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!