Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Menyibe kerül egy pár hónapos...

Lacikaaaaa kérdése:

Menyibe kerül egy pár hónapos cica oltása? Régiónként vagy orvosonként változik?

Figyelt kérdés

Voltam az állatorvosnál, és megkérdeztem az oltásokat.

(A helybeli állatorvos nagyon drágán dolgozik)

Ezek reális árak?

- Van olyan, hogy kombinált oltás, amely vagy 8 betegség ellen véd, ez 8-9 ezer között van, és kétszer kell ismételni.

- Van olyan, hogy 3 betegség ellen véd, és ez kb 4-5 ezer között van. Ezt is kétszer kell ismételni.

- Külön lehet veszettség ellen oltatni, ami szintén 4-5 ezer között van. Ezt 3 évente kell ismételni.


2010. okt. 5. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Reálisak. Mivel több betegség ellen is védenek. Orvosonként változik de azért akkora eltérések nincsenek.
2010. okt. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

én nekem 7000 volt a purevax oltás.

egyébként a MÁOK honlapján van javaslat tétel, hogy legalább legyen rálátásod.

[link]

2010. okt. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen reálisak. Egy kölyök oltási programja durván egy huszasban van: vagy két purevax (ez a 8-9 ezer); vagy 2 kombi + 2 leukózis ellen (4-5 ezer oltásonként). És erre jön a veszettség elleni még. Aztán évenként kell ismételni egy purevax vagy 1 kombi+leukózis és kijárásnál a veszettség elleni is szükséges.
2010. okt. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ja bocsi azt elfelejtettem,hogy ez másik állatorvos.A helybeli 2000-el többért ad be ugyanilyen oltást.

Köszi a választ.Várok még többet.

Szép napot mindenkinek.

2010. okt. 5. 14:34
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia


Én Pesttől 10 km-re lakom. 2 orvos van nálunk az egyik egyben adja be az oltást 6000 Ft-ért a másik 2 részletben 11.000 ft-ért. Szóval igaz az h orvosa válogatja :), de mivel nekem volt már leukémiás cicám nem sajnálom a pénzt a cicámra. Nem szeretnék többet olyan cicát látni mint a leukámiás volt :( Nem kívánom senkinek azt az érzést és látványt...

2010. okt. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!