Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szülein drágalátos bolhazsákja...

Szülein drágalátos bolhazsákja belefosott az ágyamba, hogy az istebbe tisztítsam ki?

Figyelt kérdés
A huzatot úgy ahogy volt, kidobtam a kukába, az már menthetetlen volt. Viszont mivel híg dologról beszélünk hogy rohadjon meg, átázott a huzat és az alatta lévő matrac is szaros. De azt nyilván nem tudom betenni a mosógépbe. Mivel tudnám ezt kitisztítani? Domestos meg hasonlók vannak itthon, de szerintem azok kimarják a textilt.

2023. febr. 27. 09:47
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Bocsánat az alpári stílusért de alapból úgy kellett hazajönnöm az iskolából betegség miatt és az az egy kívánságom volt hogy le tudjak feküdni az ágyamba erre ez fogad, rohadt ideges vagyok na, ne szépítsük.
2023. febr. 27. 09:48
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Hát, amilyen stílusban ezt sikerült idehánynod, én egyedül a macskát sajnálom ebben a sztoriban. Remélem nem betegség miatt lett hasmenése, csak valami rosszat evett. Állatorvoshoz azért majd vigyétek el! ☺️
2023. febr. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
26%
Írj, segítek. Privátban
2023. febr. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
69%
Csereld ki anyukat matracaval meg takarojaval... 😅
2023. febr. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
#2 Őszintén kívánom hogy lázasan, úgy hogy taknyod nyálad egybefolyik, érj haza arra hogy tökik telibe van fosva az ágyad! Biztos te is azonnal rohannál szegény Cirmikével az orvoshoz akinek aztán higgadtan és szofisztikáltan elmagyaráznád hogy mi történt. Valószínű. Ítélkezni, azt k*rvára tud mindenki.
2023. febr. 27. 10:16
 6/18 A kérdező kommentje:
Én felszavaztalak te szerencsétlen.
2023. febr. 27. 10:17
 7/18 anonim válasza:
11%
Lepontozni a hozzászólókat, igen, az egyik legpatkányabb dolog, önmagát nem vállalja, fogalmazni képtelen egy mondatot hogy miért nem ért egyet, de lepontozni azt tud! Kapnám kezem közé, megnevelném az ilyen gyakorizókat...
2023. febr. 27. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
6%
7-es, ne nevezz engem szerencsétlennek, nem hozzád szóltam hanem ahhoz a jellembajnokhoz, aki lehúzott!!!
2023. febr. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
21%
Teremtőd Szent Nevét ne használd ilyen fogalmazásban, kérdező ("hogy az .......-be tisztítsam ki") - fogd a cuccot áztasd be, addig is amíg itt írsz. Forró víz mosópor domestos.
2023. febr. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Végre egy értelmes válasz, köszönöm!
2023. febr. 27. 10:24
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!