Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A macskám bandázik?

A macskám bandázik?

Figyelt kérdés

Mióta ideköltöztünk, egy macskát sem láttam az udvarunkon. Pláne, hogy van kutyánk, még a vakondok sem mernek idejönni. Fél éve viszont befogadtunk egy cicát, néha kikéredzkedik, kint van 1-2 órát, majd megjelenik.


Egyik nap viszont pont kinéztem az ablakon és láttam hogy az udvarunkon sétál, mikor nem is engedtem ki... Aztán pedig feltűnt, hogy nem is ő az, hanem egy másik kandúr. Kimentem hozzá. Jól szituált volt, nyakörvet is láttam rajta és szépen is nézett ki. Hívogattam, ciccektem neki, de végig leszarom tekintete volt, majd átment a szomszédhoz. Mintha az én macsekomat kereste volna nálunk, úgy sétált végig az udvaron.


Lehet ismeri valahonnan? Lehet, hogy van egy titkos hely, ahol a macskák összegyűlnek, megdumálják a dolgokat, esetleg seftelnek is? Valami olyan jellegű csoportra gondolok, mint a harcosok klubja. A lézere például eltűnt 4 hónappal ezelőtt és azóta sem lett meg. Lehet, hogy ő lopta volna el? Hogy aztán elcserélje macskafűre? Amúgy is nagyon gyanús nekem, főleg most hogy kamasz (7 hónapos kandúr) és ki tudja milyen társaságba keveredik. Mikor visszajön mindig éhes, jókedve van, bekajál majd jól alszik. A pupillái nagyon tágak.

Remélem legalább a spanját láttam, nem pedig egy olyan tagot akinek tartozik, esetleg lenyúlta a nőjét vagy ilyesmi, mert akkor nagy bajok lesznek.

Lehet, hogy tényleg bandázik titokban?


2023. márc. 6. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Párzási időszak van
2023. márc. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaja, de az én kandúrom ebből szépen kimarad. Ivartalanítva van.
2023. márc. 6. 19:12
 3/6 anonim ***** válasza:
7%
Attól még osztonosen bennevan
2023. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Miért kell ilyen baromságokat összehordani?!
2023. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkozni tuti találkozott már másik macskával.Ez az egész csere bere dolog viszont nem valós,ilyen nincsen.
2023. márc. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
35%

Ez a kérdés inkább a humor kategóriába való.

De ha tényleg komolyan gondoltad, akkor rohadtul nem tudsz semmit a macskákról.

Tavaty van. Meg kandúr is. Naná hogy bandázni ment. Vagy dugni, vagy verekedni. Amúgy meg ami neked a saját udvarod kerítéstől kerítésig az csak neked mond valamit (meg ha jól idomítottad a kutyát, akkor neki). A macska saját maga jelöli ki a területét (valszeg érzed is a penetráns macskaszagot az udvaron). A területe nem egyezik a te területeddel, kerítéseddel. Az csak egy akadály amin át kell másznia. A tavaszi portyázás során 8-10 háznyi, vagy több utcányit is kódorognak. Keresik a megdugni és a megverni valót. Ha a tiéd is kandúr akkor számíts rá hogy alaposan el fogják páholni párszor.

2023. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!