Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Lehet e szerelmes belém a...

Lehet e szerelmes belém a macskám?

Figyelt kérdés
Állandóan dörgölőzik hozzám, rajtam alszik, és alig tud elszakadni tőllem, mindig fut hozzám ha hívom velem eszik, ha megyek valahová felmászik a vállamra és jön velem, nem tudom mit csináljak vele, nem mintha zavarna mert nagyon szeretem de kicsit beteges

2023. márc. 30. 03:02
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha nincs más macska a közelben, akkor mit csináljon egy bezárt, valószínűsíthetően szexuálisan megcsonkított, természetellenes életmódra való kényszerítéstől pszichikailag beteg emlősállat?
2023. márc. 30. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%
Jatszal vele, probald kifarasztani jobban
2023. márc. 30. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Hany eves? Him vagy nosteny? Ivaros vagy ivartalanitott? Szokott hosszabb ideig egyedul lenni otthon? Ha valoban szexualisan vonzodik hozzad, annak vannak direktebb jelei is (nostenynel a hemperges es a parzasi nyavogas, kandurnal a parzas imitalasa es a lakas kulonbozo pontjainak vizelettel valo megjelolese), de ha ilyesmit nem tesz, hanem csak nagyon bujik es ragaszkodik hozzad, annak valoszinuleg mas oka van (szeretethiany, gyakori egyedullet, infantilizmus, stb.).
2023. márc. 30. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Ne aggódj még ennek ellenére is "csak" szolgának tekint
2023. márc. 30. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%
Sok boldogságot!
2023. márc. 30. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szeresd. Arra vágyik
2023. márc. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!