Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nosteny macska milyen nemu...

Nosteny macska milyen nemu macskaval kompatibilisebb?

Figyelt kérdés
Himmel vagy masik nostennyel baratkoznak ossze inkabb? A lanycicam felnott, ivartalan, a masik amit majd elhoznek (megtetszett az egyik) most szuletett, de meg nem tudom, melyik milyen nemu, anyukamnal szult le egy kobor macska a teraszon akit szoktak etetni. (Sajnos tele van a falu kobor macskakkal, egyet befogadtak a hazba es ot ivartalanitottak is, de egy falunyi macskara nincs kapacitasuk.)
2023. ápr. 11. 13:21
 1/5 anonim válasza:

Eddigi tapasztalataim alapján lány a lánnyal fiú a lánnyal (nálunk a fiú/fiú állandóan veszekedett.) Viszont ha fiút választasz hiába ivartalanítottak az ösztön meg lesz bennük mivel nem együtt nőttek fel! félő hogy a fiú bántani fogja tüzelési időszakban.


Azt hiszem a nöstény nősténnyel semmi -képp nem lősz mellé, a többi neccesebb, de a macska személye is válogatja, mivel felnőtt macskáról van szó, nem nagyon volt társas az elején számíthatsz féltékenységre :)

Jó cikázást!

2023. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Volt mar mellette fiu cica de a lany bantotta a fiut. Lanyt szeretnek most, hatha jobb lesz, de konkretan tegnap szulettek a cicak, szoval majd kiderul, melyik milyen. :D Van egy fekete, azt akarnam, ha jol lattam egy cirmos van meg es ketto feher alapon tarka foltos. Abban maradtunk, ha nem kedveli meg az uj cicat, maximum visszaviszi.
2023. ápr. 11. 19:09
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én két lánnyal próbáltam eddig 2x, és a macskám utálta mindkettőt. Egyiknél kölyök volt és a felnőtt macskára ő támadt, a másiknál mindketten felnőttek voltak de ugyanúgy ő volt a harcias. A másik fél mindkét esetben csak kíváncsi volt. Úgyhogy szerintem személyiség függő is.
2023. ápr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk fiú cica mellé jött kislány cica, a fiú úgy gondoskodott róla, mintha az anyja volna.
2023. ápr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mi lány cicánk két kandúrral él, sztem meglenne nélkülük is 😅 a két kandúr nagyon jól kijön egymással. A lány cicánk eléggé magának való, bár régebben volt egy befogadott cicánk aki azóta már másik caaládhoz került, na vele puszipajtik voltak, de érdekes módon az is kandúr volt... sztem nem a nemektől függ, inkább habitus.
2023. ápr. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!