Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Miért ordít a macskám?

Miért ordít a macskám?

Figyelt kérdés

Van egy cicám, nagyjából 1 éves.

Nem hangos, hanem szó szerint torka szakadtából ordíva nyávog.


Eszik, alszik, játszik semmit nem látok rajta, ami gondot okozna. Akkor miért ordít? Kb 2 hónaposan fogadtam be, és azóta ezt csinálja.


Vittem orvoshoz, de ott meg sem mukkant. Megvizsgálták, ivartalanították, de nem tudták meg mondani miért csinálja. A doki szerint nincs szervi baja.


Velem alszik, nincs egyedül sosem. Időt is szánok rá játszani vele.


Aztán minden reggel hajnali 4kor neki áll üvölteni. De van, hogy nappal is. Mi lehet a baja?



2023. ápr. 17. 18:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Enyém is ezt csinálja, ő egy ivartalanított kandúr. Még az ablaktáblák is remegnek, úgy bömböl. De csak akkor, ha nem lát engem. Ha magamhoz hívom, vagy én megyek látótávolságba, és látja, hogy nem tűntem el, abbahagyja.
2023. ápr. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló az én macskám is. És hasonlóan voltam én is vele dokinál. A doki azt mondta, hogy beszédes cica, meg, hogy valószínű szereti a hangját.
2023. ápr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az enyém is kandúr. Fehér kék szemű. A doki még annyit nondott, hogy lehet süket is.
2023. ápr. 17. 19:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Hmm, az lehet. Nyomj össze előtte egy petpalackot és kiderül, hogy süket-e.
2023. ápr. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszi süket vagy
2023. ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%

Az enyém is dumál, főleg ha meglát engem. Kicsit több mint egy hónapja van nálunk, van pár ordítás fajta amit már felismerek miért van :D


A leghangosabb persze kajáért vagy vízért van (mert mondjuk kiborította).


Hajnalban persze én se örülök neki, de amúgy nagyon aranyosnak találom ezt a szokást :)

2023. máj. 1. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!