Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskának lehet adni, Femdoc...

113377 kérdése:

Macskának lehet adni, Femdoc port?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Állatorvos azt mondta, hogy a gyógyszer mellé, szórjak a kajcsijába d-mannózos femdoc port, ami húgyuti fertőzésekre van. Fél tasakot egy nap pontosan. Nektek erről mi a véleményetek? Kicsit hezitálok rajta, hogy ez tényleg jó lenne-e neki, vagy sem.

2023. ápr. 20. 19:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, *Femidoc, elírtam.
2023. ápr. 20. 19:18
 2/5 A kérdező kommentje:
legalább megerőltetted volna magad és valami kreatívabbat írsz egy sima "sértés" helyett xdddd
2023. ápr. 20. 20:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Szimpla macskagazdiként azt gondolom, ha valami gyanus vagy nem tűnik jónak, konzultálni kell egy másik dokival is. Lehetőleg az előzőtől teljesen függetlennel.

Megértem az aggodalmad, sok a kontár és hozzá nem értő, aki csak a pénzt szedi, de tudása nulla. Nyilván aggódsz a cicusért. Keress fel másik dokit is, az a biztos.

2023. ápr. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az allatorvos ezt ajanlotta, akkor mi a kerdes? Lehet adni.


En ugyan emberkent szedtem d-mannozt, amikor felfaztam, de nekem bevalt :D

2023. ápr. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oksi, köszi nektek! Fú, már jártunk pórul ilyen "szakmai tipp" miatt, aztán csak kíváncsi voltam, hátha valaki okosabb tud valamit tanácsolni még.
2023. ápr. 21. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!