Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Az összes szomszéd...

Mit tegyek? Az összes szomszéd macskája itt lófrál a mi kertünkben,és nem tudok kiteregetni sem,mert mindent lepisilnak. Már szóltam a gazdának,azt mondták ivartalaníttatják a macskákat de semmi sem történt.

Figyelt kérdés
Nekünk is van kandúr cicánk, de még nagyon fiatal,csak ha kicsit nagyobb lesz,kerül sor az ivartalanítására, már meg is van beszélve az állatorvossal. Viszont, ha kimegyek az udvarra, 3-4 macska is ront befele a lakásba,hogy megegyenek amit találnak. A múltkor az egyik már fent aludt a polcon, nem vettem észre,mert a fekete színe miatt elvegyül a dolgok között. Nagyon szeretem a macskákat, de ez már sok,hogy lepisilnak mindent, az asztalon ugrálnak, meg betörnek a házba. Hiába van bejárati ajtó,és szúnyoghálós ajtó is rajta, ha valamit viszek a kezembe,nem tudok az összes macskára figyelni,hogy ne rohanjanak be. Az egyik szomszéd akinek (szintén idejár a macskája,és ő a fő pisilő), azt mondta,hogy verjem meg őket valamivel. De hogyan verhetnék én állatot?! Nem vagyok állatkínzó!Viszont ez már tűrhetetlen,hogy ellepik a macskák az udvart. Falun lakunk,kertes házban,és minden háznál rengeteg a macska.Valaki tud valami hasznos tanácsot adni? Vagy fogjuk meg,és vigyük el mi, más macskáit ivartalaníttatni? Abból megint állna a bál.
2023. ápr. 22. 17:03
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
A házban is lepisiltak már dolgokat. Nagyon büdös volt.
2023. ápr. 22. 17:03
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Megverni nem kell, de első körben határozottan zavard, ha kell, fogd meg és tedd ki őket. Azért az már mindennek a teteje, hogy a házba rontanak be, látszik, hogy nem félnek tőled. Ez a saját cicádra is veszélyes lehet.
2023. ápr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
2023. ápr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
88%

Nem tudom, hogy a ti cicátok kinti vagy benti.

De találtam neten macska riasztót. Ami mozgásérzékelős és spriccel valami ártalmatlan folyadékot, gondolom vizet is lehetne beletenni. A bejárati ajtóhoz, ha felszerelitek akkor legalább a házba lehet nem mennének be.

Nem használtam még ilyet, de jóban utána lehetne olvasni 🤔🤔

2023. ápr. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Spricceld le őket minden egyes alkalommal vízzel. Nálunk így szoktak le nagyon gyorsan arról, hogy a konyhapultra ráugráljanak.
2023. ápr. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha egyszer szeretnek ott lenni... gratulálok, lett még 3 macskád! Most akkor neveld meg őket (alapjáraton a macskák nem pisilnek össze kiterített ruhát, és nem esznek bele mindenbe)
2023. ápr. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem az enyémek,és nincs is rájuk szükségem. Elég nekünk az egy is!Gondoskodjon róla a szomszéd, aki a valódi tulajdonos!Ez nem macskapanzió,és nem Piseide!Majd eszükhöz kapnak,ha betelefonálok az állatvédőknek,hogy töménytelen mennyiségben hagyják őket szaporodni!
2023. ápr. 22. 18:28
 8/15 A kérdező kommentje:
Lespricceltem őket, ruha spriccelővel. Mi volt anyósom első szava,hogy meglátta? Milyen kegyetlen és szívtelen vagyok!
2023. ápr. 22. 18:28
 9/15 anonim ***** válasza:
57%

Nehogy már vegyszereket rakjatok a vízbe, ennyi erővel agyon is üthetnétek őket az legalább kíméletes.


Ha már valamit, utálják a citrusfélék szagát, tegyetek azt a vízbe és az nem okoz vegyi égést.

2023. ápr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szomszédomnak van egy kisméretű de éber kutyája, de ott nincs macska. Itt is a szomszéd macskája a lépcsőt, falat lepisili ja meg az ajtót is, annyit szoktam tenni hogy valami erős illatos lötyivel a helyét lespriccelem, az nem tetszik neki és megint le vizeli és ez így megy egy darabig, utána arról a helyről leszokik.
2023. ápr. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!