Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Félek, hogy az egyik macskám...

Félek, hogy az egyik macskám megeszi a mérget! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Van két keverék macskám. Az udvaron a komoposztálóban patkányok tanyáznak, ezért raktam le mérget nekik, meg is eszegetik. Félek, hogy az egyik macskám meg fogja az egyik mérget találni, és megeszi. Mit tehetnék az ellen, hogy véletlenül megegye?

2023. máj. 1. 11:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
97%
Beviszed a macskáidat - mindkettőt - a házba; probléma megoldva. Szívesen.
2023. máj. 1. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Vagy beviszed a macskákat vagy méreg helyett csapdát teszel ki. Utóbbi szerintem jobb, attól is baja lehet a macskának, ha megeszi a mérgezett patkányt.
2023. máj. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%
Én is ezt akartam mondani, hogy a mérgezett patkányt is megeheti a macsek.
2023. máj. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Elég alap hogy macskás háznál nem méreggel oldjuk meg a patkánygondot, mert zsákmányállat...
2023. máj. 1. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%

Mindegy, mert ha nem a kerdezonel nyeli be a merget vagy eszi meg a mergezett allatot,akkor majd a szomszednal.


Ez mindig benne van a pakliban, ha kijaros macskad van. 🤷‍♀️

2023. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%
Valaki nyugtasson meg hogy ez csak egy provokatív kamu, és ilyen igazából nincs. Könyörgöm.
2023. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
? Veszel patkánycsapót abba csali , szorosan szűk befedett helyre teszed , csak egér pati jár rá .
2023. máj. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
A macska is megsértheti a lábát, ha kirakok „patkánycsapót”. Könnyen ráléphet a mancsával.
2023. máj. 1. 17:01
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Akkor talán zárd el a helyet úgy hogy egy macska ne juthasson be, vagy ne hagyd kint csavarogni a macskáidat.
2023. máj. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%
Én azt nem értem, miért csak az egyik macskádat félted? A másik nem férhet hozzá a méreghez?
2023. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!