Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van olyan, akinek a macskái...

Van olyan, akinek a macskái soha nem pofozgatják egymást?

Figyelt kérdés

Soha nem láttam még olyat, hogy két, régóta egy helyen élő macska soha nem verekedne, pofozkodna, ha nem is komolyan, legalább játékból.


Csak engem hoz össze a sors mindig ilyenekkel, akik nem bírnak magukkal, vagy nincsenek olyanok, akik nem csinálnák ezt egymással?



2023. máj. 5. 17:13
A kérdező szavazást indított:
Nincs olyan, amelyik ne keverne le a másiknak néha egy nyaklevest
Vannak olyanok is, akik nem szoktak, több év együttélés alatt sem
18 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Igaz, nem két macska. De nálunk a macska üti a nála 3-szor akkora kutyát.

Szegény kutya meg be van fenyítve😂

2023. máj. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémek ivartalanított nőstények, ráadásul egy alomból való tesók. Eleinte azt hittem, hogy a pofozkodást majd kinövik egy idő után, ahogy idősödnek. Jelentem, ebben a hónapban lesznek 15 évesek, de egy kis bunyó még akad időnként. 😀
2023. máj. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 NedvesBugyi99 válasza:
100%
Még a legszendébb macskám is pofozkodott.
2023. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt két nőstény macskám, testvérek, egész életükben együtt voltak. Az egyik kb. 11 évet élt, a másik 13-at. Soha nem láttam őket verekedni. Fiatal korukban játékból, de ennyi. Imádták egymást, folyton nyalták a másikat, gyakran aludtak összebújva.

[link]

2023. máj. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy nagytestű (7kg) fiú cicám és egy pici(2,5kg) lány cicám van és a fiú 1 évvel idősebb a kislánynál, a lány a dominánsabb.

Nagyon sokat játszanak együtt, de amúgy sosem verekednek méregből, sőt, szerintem egyik sem volt még sosem mérges az életben. Mármint 3 és 4 évesek, de ők ilyen örök gyerekek, mindig vagy játszanak, vagy együtt alszanak, imádják egymást, semmi komolyság nincs bennük.

A dominancia onnan látszik, ez sem biztos, hogy a lány cica megeszi a fiú elől a kaját, a fiú cica hagyja neki. De ebből sem volt még veszekedés nálunk, külön tálból esznek és ott vagyunk, amíg végeznek, hogy a nagy is tudjon enni, különben a pici felfal mindent, ő ilyen haspók.

2023. máj. 7. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm macskái állandóan verik egymást.

Vagyis a bakmacska az anyját ...

2023. máj. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Négy macskánk van, két házicica, akik testvérek, egy brit rövid szőrű és egy Maine Conn.


Mindannyian benti cicák, kandúrok és mind ivartalanított.

A két cirmos van, hogy elég nagy balhét rendez egymással, a komolyabbik fajtából. Elenyésző ugyan, de az tényleg nem játék. Szerencsére, személyi sérülés még nem történt :D Egyébként jól eléldegélnek egymás mellett, csak néha elgurul a gyógyszerük... gondolom...


A maine coon hatalmas (7,2 kg-10 hónapos), de nyugodt jószág, ő az egyetlen olyan cica, aki simán eléldegélne pofozkodás nélkül. Igen ám, de van nekünk egy brit cicánk is, aki 3-4 kg között van (de inkább 3), ő nem ezt az elvet osztja. A maine coon felugrik a lábunkhoz az ágyra, leheveredik, mire a brit cica - aki addig is ott feküdt - csak úgy random lenyom neki egy sallert. A nagyobbik visszaadja, aminek nem is lenne folytatása, de a brittet nem olyan fából faragták, aki az ilyesmit tűri, szóval csak azt látom, hogy valami vetődik... A kicsi neki a nagynak és kész a balhé.


Életemben nem találkoztam még olyan cicákkal, akik kényelmesen el lennének egymás mellett :D

2023. máj. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!