Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van 5 db kis macskánk kb 1-2...

Van 5 db kis macskánk kb 1-2 hónaposak és az anyjuk nem etetti(szoptatja) őket, mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés

Tegnap este be raktam hozzájuk az anyát de ki ugrott a dobozbol.Segítsetek légyszives minnél gyorsabban.

Adtam nekik ma reggel egy kis tejet de nem fogadják el.



2023. máj. 29. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Nem mind1 hogy egy vagy két hónaposak. Ha két hónaposak akkor már nyitva van a szemük önállóan járnak (nem esnek el), kimásznak a ládából. 2 hónapos az 8 hetes legalább őket lehet már szépen etetni, de nem tejjel. Ha adsz is nekik tejet keveset, bele kell nyomni picit a fejét, hogy megtalálja, de szerencsésebb a májkrém, raksz egy picit az ujjadra és odanyomod a szájához. 5 héttől ezt óvatosan lehet csinálni. De ha egy hónaposak még csak akkor tápszer, vagy kecsketej és fecskendővel kellene etetni. Az anya meg hogy kiugrik a dobozból egy dolog. Neki is sok ennyi idő ennyi macskával. Nem parancsszóra fog etetni.
2023. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs egy szoptatós anyamacska a környéketeken? Bár egy anya alá 5 kölyök pluszban sok lenne, de hátha..

Tehéntejet semmiképpen, ha nem szeretnéd, hogy pluszban még f*ssanak is.

Ügyeletes patika, cicatápszer, cuclisüvegek. Mást nem tudsz tenni.

Ha már egy hónaposak, adhatsz nekik kölyköknek való tápot is (kicsit nedvesítsd meg), vagy kölyköknek való konzervet (az alutasakosak között keresd.)

2023. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#1 tudom hogy nem parancsszóra de már napok óta nem etetti őket
2023. máj. 29. 11:05
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha napok óta nem etetné őket, akkor nem élnének.
2023. máj. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 tegnap bent tartottam velük egy kicsit és akkor tudtak. De már meg oldattam
2023. máj. 29. 15:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!