Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ajánlanátok jó macskaalom...

Ajánlanátok jó macskaalom szagtalanítót/illatosítót?

Figyelt kérdés

Ezt a trixie-et próbáltuk, és nem igazán vàlt be..:/

[link]


2023. jún. 1. 16:00
 1/6 A kérdező kommentje:
*trixie-set*
2023. jún. 1. 16:06
 2/6 Kitana. ***** válasza:

[link]


Ezt használtam egy időben, de a legjobban az válik be, ha normálisan takarítod, minden nap, akár azonnal, ahogy elvégezte a dolgát. (Csomósodó sima almot használok.)

2023. jún. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem, köszi.

Naponta takarítom. Megkèrdezhetem, melyik fajta almot használod? Mi a lidl-ben kaphatót, de az nem az igazi.

2023. jún. 1. 16:17
 4/6 Kitana. ***** válasza:

[link]


Ezt. Teljesen jól beszívja a pisit, könnyű takarítani. Mondjuk hozzátenném, hogy ivartalan nőstény macskám van, úgy tudom a srác cicák pisije büdösebb (talán ivartalanul is) szóval ha neked az van, lehet jobban átveszi az alom. Az enyémnek csak a kakija büdös, de magát az almot nem kell túl gyakran teljesen cserélnem.

2023. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nekünk ez sajnos nagyon dràga...:/ 2 ivartalan fiú cicàm van, akiknek valóban, a kettő közül is mèg, az egyiknek erőteljesebb a pisijènek a szaga.
2023. jún. 1. 23:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Esetleg a silica almot probald ki. Pepcoban, aldiban lehet venni. Mi 2 macskanak ezt vesszuk es takaritjuk a kakat amint nyomnak, amugy meg kb 3 naponta csereljuk teljesen.


[link]


Petneten le szokott arazva lenni, most is 30%-kal, akkor mindig rendelek eleg sokat.

2023. jún. 10. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!