Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ivartalanítás után?

Ivartalanítás után?

Figyelt kérdés
Tegnap ivartalanították a lány cicusomat. A tölcsért nem bírja elviselni, próbáltam vastag anyagú harisnyát kivágni és rá adni, hogy hátha be válna és nem kéne a gallér. De veszett ügy, valami tipp? Fáslizzam be vagy mit csináljak?

2023. jún. 13. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Vegyél rá kisbabákra kapható bodyt - utálni fogja, de nem baj.
2023. jún. 13. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd rajta a gallért, meg fogja szokni. A ráadott ruhák/zoknik, stb irritálhatják a sebet, még inkább okot adva, hogy a macska nyalogassa, tépje!
2023. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd rajta a gallert. Kellemetlen neki, de most inkabb ez, minthogy kiragja a varratokat es mehettek vissza az orvoshoz, nem?


Lehet kapni ivartalanitas utani ruhat is, esetleg ezzel probalkozhatsz, de eloszor kizarolag felugyelet mellett add ra, mert sok macska meg ezen keresztul is ki tudja nyalni/tepni a varratokat.


En amugy ugy csinaltam, hogy a gallert mindig levettem rola, ha tudtam ra figyelni. De ha nem ( pl ejszaka), akkor rajta volt. Tulelte :)

2023. jún. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Az én cicám kapott az orvostól műtét utáni kisruhát, lány cica. Tökéletesen bevált, nem fért hozzá a sebhez. Gallér szóba sem került nála, mert retteg mindentől sajnos.
2023. jún. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. 😇

Ha el mentem egy pár percre, akkor rá adtam a gallért, de mikor ott vagyok vele és tudok rá figyelni, nincs rajta.

2023. jún. 13. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!