Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A cicám mostanában olyan...

A cicám mostanában olyan kedvetlen.Nem igazán eszik,és úgy semmihez sincs kedve.Esetleg valakinek valami tanácsa?

Figyelt kérdés

2023. jún. 17. 23:09
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom az állatorvos nem jutott eszedbe...


Kinti/benti? Ivaros/ivartalan? Mióta ilyen? Élősködők ellen védve van?

2023. jún. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kinti-benti.Ivaros(kérlek ezért ne ítéljen el senkis.Igen,védve van.

Hát körülbelül úgy pár napja,de azóta már jobban van,eszik.De mégis egy kicsit kedvetlen.

Az állatorvos volt mellékes,mert igazából nem annyora komoly a helyzet,mint amennyire tűnik.Írtam,hogy mostmár normálisan eszik.

2023. jún. 17. 23:25
 3/9 A kérdező kommentje:

¹*senki)

²*az állatorvos azért volt mellékes

2023. jún. 17. 23:25
 4/9 A kérdező kommentje:
³*annyira(elnézést a sok helyesírási hibáért)
2023. jún. 17. 23:26
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt ilyen pár hónapja, elvittem dokihoz, és kiderült, hogy be van gyulladva a foga.

Volt fogorvosi kezelés és azóta megint jókedvű, játszik.

2023. jún. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Kijárós és ivaros, kb bármi lehet. Fiv, felv esélyes, mindkettőre jellemző a hullámzás, hogy hol jobban, hol rosszabbul van.

És alap lenne, hogy ilyet nem ide ír ki egy normális ember, hanem elviszi állatorvoshoz.

Mondjuk az is alap, hogy ivartalanít, főleg, ha képtelen bent tartani a macskáját.

2023. jún. 18. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Miért nem lehet egy KINTI-benti macskát ivartalanítani, könyörgöm?!😭 Legközelebbi kérdés mi lesz, jajj puffad a hasa, vajon miért? Aztán kinek kell kiscica, mert kiderült, hogy pocakos volt?!
2023. jún. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A mi macskánk meg az időjárástól is képes letargikus lenni mióta elvesztette a párját. Bár a miénk benti macska és ivartalanitott. Sajnos az idősebb cicánk 2 éve júliusban elment és azóta szegény nagyon megviselt lett.

Én azt javaslom vidd el orvoshoz, biztos ami biztos. Mi elvittük, mert eleinte sokszor hányt evés után vagy ő is keveset evett. Volt ultrahang neki meg vérvétel. Nem találtak semmi komoly problémát, betudtuk annak, hogy megviselte a másik macska elvesztése. Azóta javult sokat a helyzet de néha ha front van akkor képes a macska egész nap dogleni és néha csak este jön ki enni a vackából.

2023. jún. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a visszajelzést!
2023. jún. 18. 13:15

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!