Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek hogy használja a...

Mit tegyek hogy használja a cicám a kaparófáját? Hogy leszokjon az alom kívüli pisilèsekről? Illetve az èjszakai nyafizásról, ajtó szètszedèsről?

Figyelt kérdés
2 èves ivartalanított kislány cicám van. Vettem neki mèg a kezdetek kezdetén kaparófát, újabban farönkje is van, de nem koptatja a karmait rajta. Maximum pihenèsre használja. Próbáltam rászoktatni, megmutatni neki, de nem èrdekli. De a kanapèt ezer örömmel szedi szèt, esetleg vizeli le. Nem èrtem okát. Èjjel sír, kaparja az ajtót, nem lehet vele bírni, ès aludni se tőle. Minden ajtót kinyit. Nagyon okos de ugyanakkor rossz is. :(
2023. jún. 19. 16:29
 1/1 anonim válasza:

Foglalkozol vele? Napi 10 perc játék kell neki ha egyedül van mert így unatkozni fog. A körmét le lehet vágni ha a bútort nagyon kaparja, ha te nem tudod egyedül beviszed az állatorvoshoz és megcsinálják.

Az almon kívüli pisilés az biztos hogy alomtálca probléma, mennyi van neki kitéve? Naponta tisztítod? Nekünk csak az oldotta meg a pisi problémát hogy két alomtálcája lett.

Az éjjeli sírásra nem tudok megoldást írni, ha nem akarod beengedni éjszaka akkor sajnos ezt fogja csinálni. Nem lehetne nyitva neki hogy tudjon ki-be járkálni?

2023. jún. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!