Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskaeledel adagolása. Hogyan?

Macskaeledel adagolása. Hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van egy 2 hónapos cicám, ő az első cicám. Annyira bizonytalan vagyok az etetését illetően, tudom hülyén hangzik. Például a csomagoláson rajta van, hogy 1 1/4 - 4 csom/nap az ő korosztályának. Gondolom ez azt jelenti hogy minimum 1 és egy negyed csomag? Csak még ez is kicsit soknak tűnik neki. Más csomagoláson pedig minimum/nap az 3. De nem látom indokoltnak. Nem igazán jelez ha éhes így amiatt is aggódok hogy nem tudom eleget adok e neki (meg nyílván felhizlalni se akarom). Benti cica, nem mozog sokat, csak játék közben. Szerintetek az 1 és 1/4 csomag elegendő lehet?

Köszi a válaszokat.😅



2023. jún. 21. 08:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szárazat nem is kap mellé? Nyugodtan adj neki a fogai miatt, had ragcsaljon. Milyen márkájút eszik, az sem mindegy adagolás szempontjábol, a jobb minosegubol eleg kevesebb is.
2023. jún. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, szárazat is kap mellé, nem sokat, mert nem nagyon eszi. Egyelore Whiskas és Felix amit adtam neki. És nagyon szereti még ezt a kis kapszulás tejet. Abból napi 1-et szoktam adni, plusz mondjuk 1 csomag felix, és a kis száraz amit eszik. Úgy érzem ez elég lehet. Esetleg tudsz ajánlani még márkákat? Ami jó ár-érték arányú. :)
2023. jún. 21. 21:35
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a tasakosok zselé viz bőr , vese bajt fogkövet okoz . Drágább táp Premier Purina fejleszt jó beltartalma van .
febr. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!