Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tehetek? Van kettő kiscica...

Mit tehetek? Van kettő kiscica nálam, anyukájuk is itt van. 4-5 hetesek lehetnek, az egyik kicsi már megeszi a tápot, alutasakost magától kezdett.A gond hogy a mamacicának alig van teje, és alig akar nekik adni enni. Folytatom lent:

Figyelt kérdés

Inkább csak este esznek a kicsik, ami elég nagy gond. Mivel kevés az anyjuknak a teje, ezért vettem tejpótlót, a cica amelyik eszik őt megtudom etetni cumival.. de a másik cica nem nagyon akarja elfogadni.

Mi tehetek?

Amúgy jó kedvű s cica, de nagyon aggódom érte.


2023. jún. 21. 21:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, hogy a 4-5 hetes kicsiket már az anyja elkezdi leválasztani magáról.

Ilyen idősen már lehet rászoktatni a kicsiket a szilárd táplálékra, valamilyen puha, kiscicának való konzervet is lehet nekik adni.

7-8 hetes korukra az anyjuk befejezi a szoptatást, nem átmenet nélkül, teljesen normális, hogy ilyenkor már nem akkor esznek a kicsik, amikor ők akarnak.

2023. jún. 22. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az éhező cica nem jókedvű, nem játékos.
2023. jún. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1-es én próbáltam adni neki (májkrémet) de nem nagyon jött be neki az anyjára vár aki talán jobb esetben ad nekik enni este, és folyton vinné ki őket a folyosóra..

A másik magától kezdett enni.

Jobb a kedve ha sikerült ennie valamennyit.

2023. jún. 22. 13:57
 4/5 anonim válasza:
Lehet, hogy hülyeség, de szerintem lehetne az, hogy keresel egy kiscicás anya macskát, akinek sok teje van, és amíg szopizik a kiscica nála hagyod
2023. jún. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
4es, elfogadja a májkrémet szerencsére, így az egyik alutasakost vagy konzervet kap, a másik meg májkrémet, igaz csak az ujjamról eszi le a májkrémet, amúgy nem hajlandó úgy enni hogy csak magától.
2023. jún. 28. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!