Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Balszerencsét hozhat, ha egy...

Balszerencsét hozhat, ha egy fekete kiscicára vágyok?

Figyelt kérdés
kíváncsi vagyok a válaszokra :D
2008. dec. 30. 23:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

jajjj,ugyanmáár :)

nekünk most megint egy fekete kiscicónk van 4 hónapos,most is itt fekszik az ágyba,tök cuki.direkt feketét akartam megint,gyönyörű!én nem hiszek az ilyen béna babonákban.

2008. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én szerelmes vagyok a fekete macskámba :DDD balszerencsét ugyan nem hoz, de ő elég kétbalkezes, ballábas :)) mindent felborít az a cica és tör össze mindent olyan kis aranyos állandóan szaladgál tör szét magakörül mindent :) imádom! ^^


Hülyeség, hogy balszerencsét hozna ugyanolyan mint a többi cica.

2008. dec. 31. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 yuda ***** válasza:
100%
Soha semmi nem hoz balszerencsét,sem fekete macska,sem kéményseprő,sem a 13-as szám..stb-hanem ha valaki ebben hisz-azt fogja várni ,hogy történjen valami rossz és még képes bele is magyarázni-így megalapozva érzi majd a babonát.Aki pedig nem hisz benne,azzal sem történik semmi-illetve amúgy is történnek jó ,illetve rossz dolgok mindenkivel,még babonaság nélkül is.
2008. dec. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem 11 évig volt fekete gyöngyörű kandúr cicám. Sajnos idén nyárom elveszítettük. :( Hiánya hatalmas űrt hagyott és a mai napig nagyon nehéz feldolgozni. (de ez nem ide tartozik)

Nekem ő volt kabalám, a szerencsehozóm, (ha vizsgázni mentem fősulira, vagy még anno érettségizni mindig megsimogattam, megdoromboltattam mielőtt elmentem otthonról és babonából mindig "macskás" kézzel húztam tételt). Mi is együtt aludtunk. 11 évig volt velünk, maximális családtag volt, olyan volt számomra, mint egy gyerek. Azóta érzem magam sokkal szerencsétlenebbnek, amióta ő nincs. Másik cicát nem szeretnénk.

2008. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
37%
Addig nem,amíg nem szalad át előtted az úton...;)
2008. dec. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem nekem is vaan fekete cicám és nem vagyok bal szerencsés,Én is szeretnék felteni kérdésekez meg mondanátok,hogy hol kel?
2008. dec. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, én nagyon szeretnék fekete kiscicát, lehet hogy a közeljövőben kiteszek valami hirdetést az állatkórházhoz ><
2008. dec. 31. 12:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem is fekete cicám van,és egyáltalán nem okozott balszerencsét!Sőt,eddig sok macskám elpusztult,vagy megszökött,és ők nem voltak feketék,és most ez a cica már elég régóta van velünk,szóval pont hogy szerencsés nekünk eddig a fekete cica!

Sok örömöt az új jövendőbeli cicádhoz! :D

2009. jan. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Én 01.11.-ln találtam egy tündéri koromfekete cicát.

Nekem már van egy 15 éves és nagyon fúj az új cicára.

Egy-másfél éves lehet, fiú. Sürgősen kellene a szerető

gazdi.

2009. jan. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
bocsánat, de nekem kis cicára lenne szükségem, sajnálom.
2009. jan. 12. 18:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!