Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen nem mérhetetlenül...

Milyen nem mérhetetlenül drága macskaeledelek vannak, amik ízletesek is?

Figyelt kérdés

Gabona és cukormentes hamit kapnak, amik legalább 75%ban husit tartalmaznak, de valahogy mindegyiket megunják.


Van olyan ami ízletesebb esetleg ezekből?


2023. júl. 28. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
Vannak kimérősek,amik a boltban ki vannak bontva,és annyit veszel amennyit akarsz.Kóstold végig őket, hogy melyik ízlik!
2023. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Táp? Konzerv?
2023. júl. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%

Igazabol teljesen mindegy mit kapnak, elobb-utobb mindenre raunnak.

Marmint nyilvan nem mindegy milyen minoseg, de szerintem macskaknal nincs olyan, hogy eletuk vegeig ugyanazt eszik. Vagy akar csak 2-3 evig. Ez lehetetlen, tapasztalataim alapjan 😅

Bar nalam most ugy van, hogy 3 fajta tapot valtogatok, mindegyiket kb 2 honapig eszi, aztan ennyi. Viszont igy mindig visszaterek az egyik elozore, ennyi ido alatt elfelejti, hogy megunta :D


Applaws, purizon es brit premium, amik most teriteken vannak. Alutasakosat is adok, de azt csak 2-3 naponta egyet. Ebbol valtozo, hogy mit. Most eppen ez is applaws.

2023. júl. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
83%

Nálunk nem unják meg.

Változatosan kapják a tálcás alutasakos különböző márkákat. Ha neetetszett őfelségeinek, megy vissza a hűtőbe és másnap megkapják.

Ha akkor se tetszett ugyan ez és este kapják meg. Akkor már alig várják hogy kapjanak valamit és megeszik.

Szarazból prémium vagy közepkategóriát kapnak.

Nem fogok két finnyás macska miatt elajandekozni drága macskakajákat. Inkább megneveltem őket és viszonylag jól esznek.

2023. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
45%
Hat, egy jo fajta tappal etetni is havonta 6-8 ezer kb, ami azert nem olyan nagy penz.
2023. júl. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
38%

4-es, ne haragudj, de ez nem a te nevelesed. Szerencsed van veluk, hogy ilyen hamar elkezdenek enni.

En 3 napnal adtam fel, addig hagytam ehezni, de egy falatot nem evett. Nem akartam tovabb huzni, lehet, hogy 1 het utan evett volna, de macskaknal allitolag nem tul jo dolog az eheztetes. Plusz kicsi a sulya is, nem mertem tovabb, igy is szerintem valaki mar alltkinzonak nevezne 😅

De kinomban mar ezt is megprobaltam, nem jott be.

Amugy nem kell elajandekozni semmit, ha visszatersz a megunt kajahoz 1-2 honap utan, talan megeszi ujra. Csak jol kell tarolni,zarhato dobozban, levego ne nagyon erje a tapot, alusnak meg mindegy ha nincs felbontva.

2023. júl. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a Brit care a nagy kedvenc.
2023. júl. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!