Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Meddig tart a macskaknal ez a...

Meddig tart a macskaknal ez a parzasi idoszak?

Figyelt kérdés

Meddig bagzanak a macskak, meddig lesznek meg “megzavarodva”?

Cicam majus ota meg van bolondulva, allandoan nyavog este, menne.

Ez meddig tart naluk kb? :) szeptemberben mar nyugisabbak?



2023. aug. 11. 18:34
 1/10 anonim válasza:
73%
Gondolom olyanról, hogy ivartalanítás és a macska lakásban tartása még nem hallottál. Szomorú, hogy milyen hagyománya van a felelőtlen állattartásnak itthon.
2023. aug. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ivartalanitas. Nem tudom milyen nemu macskad van, de a nostenyek kepesek akar 2 hetente is tuzelni, addig, amig nem talalnak kandurt.


Tehat ha a macskad nosteny, sokat fog tuzelni. Ha kandur, akkor meg akar egesz evben megorul, mert mindig lesz egy tuzelo macska a kozelben, az biztos.


Ivartalanitas a legegyszerubb megoldas.

2023. aug. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Hónapok óta nem volt rá idő?! 😮
2023. aug. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Juliusig kellett ra vigyaznom, az egykori evfolyamtarsam cicaja volt, aki kiment kulfoldre munkat vallalni a parjaval. Ha kint maradnak akkor vallaltam hogy gazdit talalok neki, mert ok ebben az esetben nem tartottak ra igenyt.. nekem regota nincs semmilyen allatom, mivel nagyon hozzamnott nem volt kerdes hogy megtartom…nem mintha rad tartozna, de gondoltam leirom hatha megvilagosodik a z elmed, es legkozelebb nem a minden hajjal megkent rosszindulat vezerel… ha van mivel, akkor gondolkodj!!
2023. aug. 11. 20:45
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Ivartalanítsd akkor - ha MÁR a tied.
2023. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Semmi okosat nem tudtal irni ennyi probalkozas utan sem? :)
2023. aug. 12. 08:01
 7/10 anonim ***** válasza:
59%
Kb. egesz evben, akkor van nyugi, ha eppen almot nevel, aztan johet a kovetkezo. Itt tenyleg egyetlen megoldas a mielobbi ivartalanitas, meg utana is csinalhatja, amig ki nem urultek a hormonok.
2023. aug. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Na, azt hiszem, macska SE lennék nálad. :(((
2023. aug. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8-as én meg az édesanyád sem lennék, vagy ne adj isten a párod….az ilyenek csodálkoznak el mindig azok, hogy miért jön egy harmadik a képbe?

Na mindegy. Az ok nélküli rosszindulatod légyszives a saját házad tájékán szórd szét, az én macskám hidd el hogy jobban él nálad.

2023. aug. 12. 18:04
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Megzavarodva . . . Mint a gazdája. Biztosan jól él szerencsétlen!
2023. aug. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!