Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Nem akar aludni a pár napos...

Nem akar aludni a pár napos kiscicám mit csináljak?

Figyelt kérdés
4 napja tálaltam egy kiscicát,magára hagyta az anyja. Ma voltam vele másodjára az orvosnál. De most rájött valami és nem akar aludni. Tettem mellé meleg palackot, plüssöket, megetettem, pisilt/kakilt, még nyugtató zenét is kapcsoltam neki hátha az segít, de semmi... eddig nem volt vele baj végigaludta az éjszakákat, de most semmi sem segít. Ha valaki tud valamit kérlek segítsetek, mert megőrülök ugy sír 😭😭😭

2023. aug. 14. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

"magára hagyta az anyja"


Ösztönösen, mivel beteg, életképtelen a kicsi. Nem sok esély van arra, hogy megmarad. Sajnálom.

2023. aug. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Szinte napra pontosan tavaly ilyenkor én is így jártam. Egy árva kiscica felnevelése szörnyen nehéz. Az enyém is sírt, szerintem magányos volt és az én társaságom nem felelt meg neki. A palackot imádta. Én mindig terítettem rá egy vékony anyagot, hogy ne legyen túl forró, ha hozzáér a teste. Mindent megtettél, a sírással sajnos nem tudsz mit tenni. Legalábbis nekem nem sikerült. Tarts ki, el fog múlni a sírós időszak, a gondozása pedig napról-napra könnyebb lesz, még ha ez most hihetetlennek is tűnik.
2023. aug. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%
Esetleg kérhetnél segítséget olyan egyesületektől, akiknek van tapasztalatuk ilyen pici macskák mentésében.
2023. aug. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
87%
Mikor etetted utoljara? Ilyen piciket 2 orankent kell kb. Ejszaka is.
2023. aug. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hogy csak pár napos?? Szeme már nyitva van?
2023. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

A legelső válaszolónak írnék, hogy a cica nagyon is életképes és erős! Megfog maradni ezt az állatorvos is mondta! Az anyja valószínűleg csak a kis seb miatt hagyta magára ami a nyakán van. De kezeltük és már az is szépen gyógyul. Ma lesz az 5. Éjszakája nálam! Mindenképp megmarad!



A második válaszolónak:


Énis betekertem a palackokat, sok plüsst és takarót tettem mellé. Eddig jól érezte így magát🥰 valószínűleg az anyukája miatt sírdogál.. De végre sikerült elaltatnom... dorombolt is🥰 mindenképp kitartok mellette és felnevelem!



A negyedik válaszolónak:


Rendesen etetem, 2-3 óránként. Írom is mikor eszik és kb mennyit. Nagyon figyelek az ilyenekre!❤


Összességében:


Nagyon szépen köszönök minden választ és segítséget! Sikerült megnyugtatnom és elaltatnom a kis drágát!🥰

2023. aug. 14. 22:35
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsés cica, hogy te találtad meg. Kitartást kívánok a felneveléséhez.
2023. aug. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Kisbaba. Ők még máshogy alszanak, sokszor sírnak. Közelség, biztonság, kaja kell neki mindenképp, de így is lehet magányos vagy egyéb baja amit nem tud elmondani pl fájhat a pocakja. Túl kell ezen az időszakon esni. Kisbabákkal is ugyanez van.
2023. aug. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 András8411 válasza:
100%
Nagyon rendes vagy hogy igy vigyázol a picire! ❤ Esetleg egy képet kérhetünk róla? 😉
2023. aug. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rendes pótmami vagy! Sok boldogságot a cicussal!
2023. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!