Kezdőoldal » Állatok » Macskák » 15 hetes kiscica csikorgatja...

15 hetes kiscica csikorgatja a fogait, normális?

Figyelt kérdés

Kicsit utánaolvastam, pár helyen azt írták kiscicáknál normális, de inkább megkérdezem.


Az egyik ismerősünknél szült egy kóbor cica három kölyköt, két kisfiút befogadtunk kb. 13 hetes korukban. Az eslő oltást akkor megkapták, szeptemberben visszük őket ismétlőoltásra (majd ki is lesznek ivartalanítva).


Az egyik kiscica kaja közben csikorgatja a fogait. Nem kaptak olyat enni ami a fogaik közé mehetett volna, megnéztem a száját, a nyelve és az ínye is normálisnak tűnt.


A költözésen kívül annyi stressz érte őket, hogy van egy másik cicám, de vele egész jól kijönnek (ő kb 8 éves ivartalanított lány cica, pontosan nem tudom mennyi idős, őt is utcáról fogadtam be). Össze nem bújnak vele, de nem is verekszenek. Szagolgatják egymást, elvannak egymással


Játékosak, szelídek, mindig odajönnek hozzám. (Ma mondjuk nem ettek annyit amennyit szoktak es egész nap feküdtek, de közel 30 fokban én se eszek annyit és nem is nagyon mozgok, szóval ezt betudom a melegnek. Estefelé megélénkültek egyébként.)


Remélem sikerült minden lényeges infót leírnom, ha megsem akkor bocsi, majdnem 24 órája talpon vagyok :D



2023. aug. 17. 02:02
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Normális.
2023. aug. 17. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2023. aug. 17. 08:42

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!