Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van itt olyan, rajtam kívül ,...

Van itt olyan, rajtam kívül , aki bizonyos színű macskákat "gyűjt" vagyis több cicája van, de az mind egy bizonyos szinű?

Figyelt kérdés

Nálam 6 vörös cica van az udvarban. Tudatosan hoztam ide 3-at, még a házavatókor, aztán ideszegődtek kóborak, de amelyik nem vörös vagy vörös fehér cica volt, azt elvittem a menhelyre.

Szemét vagyok, amiért vörös macska megszállott vagyok és ezért csak azokat tartom meg?

Amúgy mindegyik ivartalanított, oltva van veszettség elleni és 5 komponensű kombinált oltással, 3 havonta kapnak féreghajtót és spotont bolhák, kullancsok ellen és nyers csirke nyakat, szárnyat, farhátat, szívet, zúzát, májat kapnak enni, jól táplált, erős, egészséges, lusta cicák, még vadászni sem járnak el, meg a szomszédba sem kajáért, nyilván párzani sem. Van az udvaron 3 kagylós gyerekmedence, homokkal töltve, oda járnak kakilni, rendszeresen takarítom, pisilni meg a fűbe szoktak. Mindig a teraszon, ház mellett az eresz alatt, udvaron a fűben, gyümölcsfák alatt fekszenek valahol.

A lakásba is bejárnak, főleg télen vannak bent sokat, van bent is rendes macskaalom.


2023. aug. 20. 22:18
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Csak fekete macskáink vannak / voltak. Az elsőt itthagyta a ház előző tulaja, volt 2, amit az utcán tálaltam betegen és véletlen, hogy épp feketek voltak, egy volt, ahol befogadáskor hirdetéseket nézegetve egy feketén akadt meg a szemem (mert kikopott olyan volt, mint egy korábbi macsekom).

Rokonoknál is mindig volt fekete macska, bár ott általában volt mellette más színű is, csak épp mindig volt egy fekete is.

2023. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Irdatlan Infláció ***** válasza:
100%

Érdekes, én azt szoktam mondani, hogy "Hmm ilyen színben még nincs, tehát haza kéne hoznom" :D Viccet félretéve, nem ismerek ilyet, de mámámnak 2 fekete és egy vörös macskája van, nekem egy fekete és egy teknőctarka. Néha leviszem hozzá, olyankor nagyon vicces mikor egy helyen van mind 3 fekete. Más alakuk és személyiségük van, ezért általában meg tudjuk őket különbözetetni, de néha keverjük őket. Fogalmam sincs hogy különböztetnék meg 4-5 fekete macskát. Biztos kell hozzá egyfajta humorérzék.


Nem szemétség hogy szín alapján válogattál amúgy, ígyis befogadtál 3at, mikor egyet se lett volna kötelező, a többit sem hajtottad el, hanem menhelyre vitted hogy gazdát találhassanak. Szerintem mindent jól csináltál.

2023. aug. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszii😍
2023. aug. 21. 15:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!