Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A Real Nature száraztáp jó márka?

A Real Nature száraztáp jó márka?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyet eszik a macskám.


2023. szept. 12. 20:25
 1/6 anonim válasza:
Az enyém is meg konzervet. Mondjuk a konzervből a black earth gusztustalan és a macska is csak fanyalogva eszi meg, de a halasat szárazból és konzervből is imádja.
2023. szept. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Minőségre jó, de az enyémek nem ették meg egyik fajtát sem.
2023. szept. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém ezt eszi szárazból, a fresh water fish vagy pure beef fajtát. Szerintem árkategóriájában a legjobb minőség, mindig megette szívesen. A konzerv változatot nem veszem, mert bár az is jó, szökőévben hajlandó csak megenni egyet-egyet és rengeteget eldobtunk, csak a szaftost szereti sajnos.
2023. szept. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én jónak találtam, a cicáim is szerették.

A konzervet és a száraztápot is próbáltuk, mindkettő ízlett nekik, pedig főleg a benti cicu kapta ezt a fajtát, aki meglehetősen válogatós volt :)

2023. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
0%

Egyik táp sem jó a kutyáknak. Nyilván elvannak a táppal, de akkor sem egészséges nekik. Állj át nyers etetésre. Én már 10 éve nyers kosztot adok a kutyáimnak, és teljesen egészségesek, energikusak. Csak 2 fajta étrend-kiegészítőt kapnak a kaja mellé, de azokat se folyamatosan, inkább kúraszerűen.


Jóval kevesebb és egészségesebb székletet produkálnak, nincsenek bűzmirigy problémák, stb. Állatorvost csak a kötelező oltáson látnak.

2023. szept. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
0%
Nem csak kutyáknak, macskáknak se jó a táp. Bocs, ez lemaradt.
2023. szept. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!