Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Érvek pro és kontra macska...

Érvek pro és kontra macska WC-be való szemetes zsák mellett/ellen?

Figyelt kérdés

2023. szept. 30. 21:01
A kérdező szavazást indított:
Kell bele egy zacskó, vagy szemetes zsák, amibe megy az alom
Nem kell bele semmi, csak az alom
27 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb kivenni, az alom nem ragad oda a tálca aljára, és hasonlók.
2023. szept. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb a takarítás, de nem környezetbarát. Illetve ha a macska úgy kaparja, akkor lehet észreveszi, hogy csörög, beakad a körme és kiszakítja. Kb ennyi.
2023. szept. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az alomban karommal kaparnak a macskák szerintem, legelső alkalommal kiszakadna. Plusz esélyes, hogy hajnali háromkor arra kelnél, hogy zörög a zsák ahogy kaparja a macska.
2023. szept. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyebb takarítani, ha erős zsák. Ha nem erős, ki is szakíthatja a macska, aztán lehet anyázni meg pucolni mindenhonnan az almot ugyanúgy.

Mivel plusz műanyag szemetet termelsz vele, így szerintem nem érdemes használni. Több értelme van kiszedegetni az alomból, amit a macska beletesz. Minden pisi/kaki után úgyse cseréled le az egészet (sok pénz, és sok pazarlás lenne), a macskák meg nem szeretnek használt alomba intézkedni.

2023. szept. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáltam, még a legerősebb zsákot is szana-széjjel cimbálta, kaparta, szaggatta a cicám.
2023. okt. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges. Az okait leírták már előttem.
2023. okt. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tény hogy kiszakad, de egyáltalán nem ragad le, és így normalisan csomósodik a cucc. Nálam ez plusz pont.
2023. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!