Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hatásos módszert ismertek,...

Hatásos módszert ismertek, hogy a kinti macskáimat távol tartsam a terasztól?

Figyelt kérdés

Családi házban élünk, a macskák kinn vannak az udvaron, és sajnos a nyitott teraszon lévő asztalra és a székekre rendszeresen felmennek és emiatt az koszos és macskaszőrös lesz, és állandóan takarítani kell, hogy oda tudjunk ülni.

Próbáltam már egy spray-t, ami elvileg olyan illő olajokat tartalmaz, amiknek a szagát a macskák nem szeretik és elriasztja őket, de teljesen hatástalan volt, pedig alaposan befújtam vele az asztalt és környékét. Konkrétan ezt próbáltam:

[link]


Mivel már idősebb cicák, a leszoktatás sem hiszem, hogy működne. Rendszeresen lezavarjuk őket a teraszról, de nyilván, amikor nem vagyunk ott, felmennek, látjuk a nyomokat.



2023. okt. 3. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A cicák elég önfejüek pláne idősebb korukban de ez a spray jó ötletnek tűnik nem láttam még ilyet.
2023. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vízipuska, bár azzal lesben kell állni.

Ecet, azt nem szeretik.

2023. okt. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát ez a spray nem működött. Az élet pedig elég szagos, az minket is elriasztana 😄
2023. okt. 3. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!