Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Macskafajtákat jól ismerők!...

Macskafajtákat jól ismerők! Milyen fajta macska szerepelt "A férfi, akit Ottónak hívnak" című filmben?

Figyelt kérdés
[link]

2023. okt. 14. 02:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Sima hosszúszőrű cirmos. Kevert eredetű, nem szándékosn tenyésztett fajta.
2023. okt. 14. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én vidéken élek de ilyen "sima cirmost" még nem láttam...
2023. okt. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 A cirmos az a színe. Ha láttál volna életedben kettőnél több macskát, tudnád. Az ilyen macskák neve pedig a "longhair". Vannak elméletek-tények arról, milyen ősei vannak, de nem egzakt fajta, nincs standard stb.
2023. okt. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2 Mellesleg az semmire nem érv, hogy vidéken élsz. Ez annyit jelent, hogy talán látsz néha európai rövidszőrűt. Ami megint egy gyűjtőnév.
2023. okt. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Akkor mi a fajtájának a neve?
2023. okt. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Tanulj meg olvasni. Hosszúszőrű.
2023. okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az nem egy fajta. Ennyi erővel lehetne Kétszemű is.
2023. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Hát de nem fogod fel, hogy ez nem egy egzakt fajta, nincs tenyésztője, nincs standardja, semmi, hanem ez a gyűjtőneve a hasonló macskáknak? Tekintve, hogy a kutyákkal ellentétben a macskáknál nem volt igény különböző funkciók és éghajlatok miatt tenyészteni, másrészt a macskák tartása és kutyák tartása erősen eltért, eltér, így a macskák nyugodtan szaporodnak maguktól.

Nem értem, hogy ha valamihez tök hülye vagy, ráadásul olyan idióta vagy, hogy a guglit meg a wikipédiát sem tudod használni, akkor minek kell megpróbálni belekötni abba, amiről fogalmad sincs.

2023. okt. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
A helyes válast: házimacska. Nem fajtiszta.
2023. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
#9 Kezdjük ott, hogy a házi macska egy faj, tehát mindenképpen fajtiszta, csak nem fajtatiszta, amit én is mondtam, de a nem fajtatiszta házi macskák között is vannak különböző elnevezések. Az nyilvánvaló, hogy házi macska, hiszen a kérdező is azt kérdezi, milyen macska. Nyilván nem azt kérdezte, hogy tigris vagy oroszlán-e. Gyökér.
2023. okt. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!