Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Vajon melyik lehet a legjobb...

Vajon melyik lehet a legjobb macska nyomkövető?

Figyelt kérdés

Kinti, benti macskánk van és van, hogy sok ideig elkóborol. Szeretnék vásárolni neki egy GPS nyakörvet, amin nyomon tudom követni, hogy merre jár.

Van 1-2 nyakörv amikről jókat írnak, de nem értem az elofizetést. Van havi, két havi, 2-5 éves, elvileg a havi 1500 forint lenne, de nem értem, a két éves elofizetéses az úgy működne, hogy egyszerre kell 24 hónapot kifizetni?


Aki használ ilyet tudna nekem írni erről?


nov. 20. 20:25
 1/10 anonim ***** válasza:
78%

2 eset van. Az egyik, hogy felesleges, mert a macska el fogja hagyni hetente. A masik meg a rosszabbik, hogy olyan nyakorvon van rajta, amivel meg fennakad valahol es meghal.


Es egyebkent is a gps nem fogja megmenteni a ra leselkedo veszelyektol. Inkabb azon gondolkozzal, hogyan tartod telken belul.

Kifuto, macskabiztos kerites vagy benti tartas.

Ezeknek van ertelme.

nov. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a megelőzés lenne a legjobb megoldás, de sajnos kivitelezhetetlen.
nov. 20. 20:33
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Van kockázata, elég drága és nem biztos, hogy jól viseli a cica.


Az előfizetésbe nem mennék bele, egy alkalmazáson keresztül lehet nyomon követni a cicát.

Először (ha még nem volt) bolhaírtó nyakörvvel tegyétek próbát. A mi macskáinkont 1-3 hétnél tovább még nem volt rajtuk. Elhagyták, vagy - az is lehet - szomszéd levette ahova átjár csavarogni. Ez 1500-2000Ft bukó.

Szóval a macska ügyes, mozgékony, ha bevadul tőle, le fogja cibálni magáról.

Szóval csak körültekintően. Ez a javaslatom.

nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
83%

"kivitelezhetetlen"


Olyan nincs.

nov. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Érdekes lehet lekövetni cicust, hogy merre jár de el fogja hagyni, zavarhatja a mozgásban, (fennakadhat, beakadhat).

Szerintem drága kísérlet lenne és gyakorlati haszna elhanyagolható az árához, kockázathoz képest. Egy - két kerttel arrább elhagyott jeladó sok hasznos infót nem nyújt.

nov. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Kivitelezhetetlen - nem is tudom, hogy a csomó vadállatot állatkertben hogy tartják a kifutójukon belül... Hagyjál már, maximum téged nem érdekel, vagy dragallod. De akkor meg minek macska? Se a kocsi elé kirohanástól, se a méregtől, se a kutyatol nem védi meg a nyomkövető
nov. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a tractive-re gondolsz, akkor igen, ugy van, hogy a x évet egyszerre kell kifizetni. Nyilván érdemes a care-t is előfizetni akkor ,adnak másikat ha elhagyná.

Viszont érdekelne, melyikek azok amikről jókat írnak, mert másik müködő alternativát nem igazán tudok :)

nov. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igen, a tractivera gondolok. Sajnos én sem találok más alternatívát erre. :(
nov. 21. 10:54
 9/10 A kérdező kommentje:
De a tractivehez adnak vajon sim kártyát? Vagy azt nekem kell szolgáltatónál vennem?
nov. 21. 10:56
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Tractive-ben van saját beépített "sim kártya". Szóval ezért is "relativ drága" a elöfizetése. Cserébe működik az egész világon.
nov. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!