Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen macskafüvet válasszak,...

Milyen macskafüvet válasszak, ha allergiás vagyok a búzafélékre?

Figyelt kérdés
Van egy cicám, aki szerelmes a szobanövényekbe, és imádja megenni őket, ezért szeretnék venni neki valami olyat, amit nyugodtan megrághat. Ezzel csak az a probléma, hogy a macskafű árpából, búzából és egyéb gabonafélékből áll, ami nálam allergiás reakciót vált ki (bőrrel érintkezve, belélegezve is), ezért nem hozhatok ilyet a lakásomba. Azt olvastam, hogy a vízipálma (Cyperus Zumula) is macskafű, viszont ez meghánytatja őket. Ha cicámnak nincs szőrcsomó gondja, akkor is hányni fog tőle? Milyen más növény létezik, ami nem ártalmas nekik?

nov. 21. 22:10
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

Én a Ferrari sportkocsikba vagyok szerelmes, mégsem lesz olyanom soha.

A macskád is kibírja gaz nélkül. A szobanövények környékére tegyél ammóniát, és nem megy oda!

nov. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Macskamenta? Már ha lehet kapni.
nov. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sima fű
dec. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
CYperus Zumulával vigyázz, ne az Obiból vegyél.
dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Az enyém a Bauhausosat sem bírta, nem tudom mivel permetezik, tápozzák a növényeket.

dec. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!