Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Milyen bolhaírtót érdemes venni?

Milyen bolhaírtót érdemes venni?

Figyelt kérdés

Honnan tudom, hogy valóban használt? Ha pl. keveset vakarózik, mert nyilván valamennyit szoktak.

Benti macska esetén kell rendszeresen adni?

Féreghajtó is érdekel. Lehetőleg olyan, ami nem tabletta.


nov. 22. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Állatorvosnál tudsz venni olyan cseppet, ami külső-belső parazitáktól is véd. Én 2 havonta szoktam cseppenteni a (benti) cicáimat.
nov. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Állatpatikában esetleg nem kapható? Ha írnál típust, megnézném.


Igazából vigyáznom kell egy cicára, és ez a parám, hogy idehoz valamit.

Benti, de ki szokták néha engedni a teraszra… Állatorvoshoz nem akarom elvinni, de valami kellene.

nov. 22. 12:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha csak vigyázol rá, akkor ezzel nem kell foglalkoznod, gondolom, nem hónapokig lesz ott.
nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Márciusig…….
nov. 22. 13:02
 5/7 anonim válasza:
*irtó (rövid i)
nov. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, bármelyik állatpatikában adnak neked olyan spot ont, ami a cicára rácseppentve irtja a bolhát és a férgeket is. De jobb lenne, ha a gazdájával egyeztetnél, hogy ő melyik fajtát szokta adni. Ha benti cica - és csak a teraszon napozik időnként -, úgy valószínűleg ápolt cica, aggódnod nem kell.

És nem is célszerű egy (számodra ismeretlen) macskát elkezdeni kezelni, mert lehet, hogy a gazdájától is kapott pl. féreghajtót, és duplán azt sem szabad adni.

nov. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Nem szokott, szerinte nem kell, mert bent van 😑

Azt se tudta mi az a féreghajtó…..

nov. 22. 16:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!