Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Sajnos úgy alakult, hogy...

Sajnos úgy alakult, hogy szétmentünk a párommal. Nála maradt a 2 macska, mert én nem tudom őket hova vinni. Nagyon hiányoznak...szerintetek keresnek ? Hiányzom nekik ? Nagyon aggódom, hogy valami bajuk lesz...

Figyelt kérdés
dec. 3. 02:51
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Amikor legközelebb találkozol velük, akkor majd kérdezd meg tőllük, hogy hiányoztál-e nekik.
dec. 3. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
87%

Amennyiben törödtél velük, etetted őket, foglalkoztál, játszottál nap mint nap a cicákkal, hiányolnak, keresnek és várnak. Rossz kedvük is lehetnek ha nem kerülsz elő hetekig.

Ha nem különösebben foglalkoztál velük, nem gondoztad őket akkor nem nagyon veszik észre a hiányod.

dec. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
22%
macskának nem hiányzol.... az mindig oda megy ahol enni kap....
dec. 3. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
17%
felnőtt ember hogy lehet ilyen agyalágyult ,az ilyen tisztában van azzal hogy egy állatról beszél nem az anyjáról
dec. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
20%
Neked hiányozhatnak a macskák, nekik nem hiányzol, csak egy konzervbontó vagy. Pláne, hogy ketten vannak.
dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
14%
Nem hiányolnak, sőt lehet, hogy azóta már kirakták őket egeret keresni.
dec. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
14%
Már értem, hogy miért a két macskát választotta. :)
dec. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
42%
Biztosan jól vannak, mi bajuk lenne, macskák egy lakásban. Területfókuszált állat, nem nagyon hiányzol neki, amíg a saját területén marad, de biztos menne egyből megnézni, ki lépett be hozzá, és ismerős-e. Nekem is van macskám, etetem, játszom, jön, dagaszt, dorombol, simogatom, bújik, de kb ez a szintje. Magányos vagy, ne emeld magasabbra már az állatokat akkor se, nem emberek. Nem azért, mert lelketlen önző állatok, mert nem. Egyszerűen állatok, gyorsan megszokják, 1 hét kb, csak a változás nem jön be nekik annyira, nem a hiányod. Barátokat keress elsősorban, akiknek valódi emberi érzelmei vannak, illetve: A MACSKÁK NEM A GYEREKEID. Nem emberek, nem gyerekek, felnőtt macskák akik tökéletesen vannak a megszokott környezetükben és képesek vigyázni magukra, jól érzik magukat. Biztosan etetik őket, melegben vannak, viszik orvoshoz ha kell, megsimogatják őket, megtűrik a közelükben(ex) itt ki is merül az állattartás a részükről, többre nincs igényük. Nem emberek. Macskáknak szuperek, felnőtt, érett macskák.
dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
92%

Akkor most válaszolok olyanként a sok troll között, akinek macskája is van:

Igen, ha foglalkoztál velük, szeretted őket, akkor ők is hiányolni fognak. Ez a helyhez kötődés akkora baromság, két macskánk van, az egyik a páromé, hát még azt is tudja, mikor kell hazaérnie munkából, és idegeskedik, ha nincs otthon időre. Semmiben sem másabb, mint a kutya ilyen szempontból. Ha elmegyünk nyaralni és rokon jön rájuk vigyázni, pontosan látszik, első nap még nem értik, hol vagyunk, pár nap alatt beletörődnek, hogy ő jön, aztán egy idő után befásulnak, nem kell a simi, nem kell a kaja se. Max egy hetes nyaralás az, amit még kibírnak, utána már látványosan kifordulnak magukból. Hiányzunk nekik, nem kell ehhez humanizálni a macskát. Ők is tudnak kötődni.

dec. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
93%

Állatfüggő.

Nálunk a benti cica imádta a férjemet, pedig általában én adtam neki enni, én is voltam vele többet otthon.

Mi is szétmentünk, ugyanúgy maradt nála a cica, mint nálatok.

Jóban maradtunk, szóval tudom, hogy a cicát nem igazán hatotta meg a hiányom.

Sőt, pár hét/hónap múlva mentem oda valamiért, hát nem fogadott kitörő örömmel, kb. tudomásul vette, hogy ott vagyok és ennyi :)

Szerintem a te cicáid is elvannak, ha hiányzol is nekik, gyorsan megszokják. Nagyobb gond lenne nekik az új környezet, vagy ha mindkét gazdi eltűnne az életükből.


U.i.: többször voltunk hosszabb nyaraláson, olyankor napi kétszer ment a megbízott rokon/barát cicázni, mikor hazaértünk, mégis egyértelműen mutatta, hogy meg van sértődve, hogy otthagytuk, ki kellett engesztelnünk 😀

dec. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!