Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az miért van hogy ha játszik...

Az miért van hogy ha játszik a gyerekem a macskával akkor elfut amikor én meg akkarom simogatni?

Figyelt kérdés

dec. 16. 13:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Hogy játszik vele a gyerek?
dec. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Moohikan ***** válasza:
97%
Ezt újra tudnád fogalmazni? Nem értem a kérdést. Vesszőket tegyél, és lehet hamarabb kibogozzuk, hogy mit is szeretnél.
dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek vagy a macska? 😀

Nem a te társaságodra vágyik (a macska)

dec. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 Szervizmérnök úr ***** válasza:
86%
A macskák ösztönösen irtóznak a klóros víztől és az érthetően írni nem tudó rossz gazdától.
dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod írni, hogy játszik a gyereked a macskával, te eközben odamész, megakarod simogatni a macskát és az elfut?
dec. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
96%
A gyereked fut el, mikor meg akarod simogatni? Értelmes fogalmazás sokat segítene...
dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%
Kíváncsi vagyok, hogy lefogja-e írni normálisan, hogy mit akart kérdezni, vagy csak találgatunk továbbra is.
dec. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
#7, biztos nem, macska-egér játék lesz a válaszolók között 😁
dec. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:
Szerintem az történik hogy a kérdező gyereke agyonveri a macskát az pedig utána meglátja a kérdezőt és egy kalap alá veszi a gyerekkel és elszalad.
dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Vagy a kérdező zavarja el mindig a macskát, de a gyerekhez odamegy, amíg a kérdező meg nem jelenik.
dec. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!