Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Régebben lakáscica lehetett,...

Régebben lakáscica lehetett, amelyik cica bejön lépcsőházba, leült a lábtörlőre nyávog, dorombol és ha nyílik az ajtó, be akar jönni?

Figyelt kérdés
Leült az ajtó elé, hangosan nyávogott és dorombolt. Az ajtón volt egy ilyen kisebb ajtó, amit belülről ki lehet nyitni, akkor nyújtogatta felfelé a kis tappancsait.
dec. 20. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
De aranyos!
dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
De legfőképpen éhes, fázik, fél és magányos! Nem a múltján kéne filózni, hanem a jelenét megsegíteni.
dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
És miért nem engeded be vagy segítesz neki valahogy? Fázik szerencsétlen!
dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

3-as: Lehet, hogy van gazdája. Nem tudjuk.

Nem lehet minden kóbor vagy annak tűnő macskát beengedni. Lehet neki esetleg enni adni. Ha nagyon aggasztó az állapota, lehet szólni menhelyeknek is, fogják be. Bár én olvastam itt, hogy nem mindig segítenek. Sőt, személyes tapasztalatom is van. Egy idős ismerősnek volt egy cuki cicája. Mivel haldoklott az ismerős, én próbáltam menhelyeket hívogatni, segítsenek majd elhelyezni. Leráztak. Végül egy ismerős fogadta be.

Minden kóbor macskán nem tud az ember segíteni, legfeljebb kicsit táplálja. De van, aki eleve nem fogadna be állatot, nem tervez tartani. Ilyen alapon a hajléktalan embereket is be kellene fogadni. Őket nem sajnálja a sok állatszerető ember? Pedig sokan megfagynak télen.

dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg már volt/van a cicának lakásban töltött időről tapasztalata. Egy egész életében utcai léthez szokott cica nagyon óvatosan viselkedik idegen környezetben, minden zajtól megriad.
dec. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!