Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van más is, akinek a macskája...

Van más is, akinek a macskája egyáltalán nem játékos?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a kezdetek óta ilyen, nem újkeletű. 4 hónapos, és szinte lehetetlen rávenni játékra. A gombolyagokat csak nézi flegmán, ahogy minden mást is, galacsinra rá se hederít, lézert is csak bámulja. Inkább bújik, dorombol, dagaszt. Étvágya, széklete, szőre rendben van.
dec. 31. 20:23
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém se az, sose láttam játszani.
dec. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tiéddel is minden rendben? Nem gondoltam, hogy létezik nem játékos kiscica. Ül és néz, alszik, bújik, ebből áll a nap. Én meg húzkodom előtte a játékokat, mint egy hülye. :D
dec. 31. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy ismerősömnek ilyen lusta macskái vannak, tett fel videót a karácsonyi játékról, cica csak nézi, egy perc múlva kicsit odébb piszkálja a kezével aztán elkezd mosakodni :D :D Meg félénkek is nagyon azok a cicák.

Enyémek már 8 meg 9 évesek, de olyanok, mint a kölykök, állandóan törnek, rombolnak, rosszalkodnak, nagyon furfangosak, minden is érdekli őket. Most is az egyik belebújt egy reklámszatyorba, a másik kívülről cseszegeti, zacskón keresztül pacsiznak egymással, a két lüke, nemhogy be lennének szarva a durrogásoktól :D :D

dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát ő a durrogásra is magasról tesz. :D Egyedül akkor élénkül meg, ha macska hívóhangot játszok le a YouTube-on. :D
dec. 31. 20:48
 5/10 anonim válasza:
Cicámra 8 évesem is néha rájön a jászhatnék, bunyózik. A játékokkal sosem játszott, a testvéreivel, akikkel felnőtt annál inkább.
jan. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Salx Narval ***** válasza:
Ez még változhat de ha nem akkor sem hinném, hogy ez betegségre utal, mármint ha ezen kívül más furcsaság nincs a viselkedésével. Nem kell erőltetni a játékot, tegyen úgy ahogy neki jó. Adj neki egy kis labdát, hogy kergethesse ha mégis vadászna kicsit, a kaparófán és valami cincálható tárgyon túl nincs értelme minden vackot szétszórni a lakásban. A cincálható tárgy alatt kartondobozt, v papírszatyrot értek.:D
jan. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én macskám még életében soha nem játszott, pedig már 9 éves! 🤷🏼‍♀️
jan. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Salx Narval ***** válasza:
Számomra furcsa de ezek szerint ez nem is annyira ritka dolog. Én úgy véltem vannak játékosabb és kevésbé játékosak de, hogy egyáltalán ne játsszon egy egészséges macsek ezt nem gondoltam volna.
jan. 4. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Belőlük lesznek a kanapé díszek, akiket egész nap gyömöszölni lehet. A hátránya, hogy nem egészséges, ha egész nap döglik. Próbáljátok hámban sétáltatni, hátha arra vevő.
jan. 4. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Utolsó enyémmel szoktunk járnj sportolni, vittem egy kört, futott a bálákon is oda-vissza, hazaértünk kidöglött, lógott a nyelve. Szegény 1,5 évesen rákos lett ☹️


Szerintem a táplálkozásra kell jobban odafigyelni, vagyy diétás táp, ha el van hízva. Nem mindegyiket tudot rávenni a mozgásra. A mostani nem nagyon akar sétálni jönni...

jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!