Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mikor lesz vége a macskámnál...

Mikor lesz vége a macskámnál a csúnya, hosszú, sovány fázisnak? Mikor kezd el szépességben is nőni?

Figyelt kérdés
Sokat eszik, sokat nő, de sovány. Nem szép, be kell vallanom. Én meg a testes (nem elhízott) cicákért rajongom. Most 5 hónapos.
jan. 12. 16:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

szélességben*

(Bár lehetne az szépesség is 😂)

jan. 12. 16:39
 2/21 anonim ***** válasza:
39%
Ivartalanitás, és a növekedési szakasz (~8-12 hónap, nagy testű fajtáknál akár 24 hónap is!) után.
jan. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hamarosan ivartalanítva lesz(:

Azt meg le sem írtam, hogy féreghajtva, oltva van, egészséges és lány cica.

Kiskorában városszélről összeszedett (valószínűleg kidobott) egyszerű cirmos házimacska.

jan. 12. 16:57
 4/21 anonim ***** válasza:
60%
Aki szerint csúnya a macskája annak nem való állat
jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4

Mi az összefüggés? Attól még szeretem.

Lehet, hogy valakinek a gyereke rusnya, de attól még szereti.

jan. 12. 17:31
 6/21 anonim ***** válasza:
54%
Egy normális szülő sosem tartja "rusnyanak" a gyerekét. Sem egy normális gazdi a macskáját.
jan. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6, jól van, élj csak az elvakult álomvilágodban.
jan. 12. 17:35
 8/21 anonim ***** válasza:
69%
A 4 éves ivartalan elkényeztetett lánycicám az általad felvázolt, hosszú, vékony kamasz testalkattal éli válogatós kis mindennapjait. Szerintem csodaszép, pedig nekem is a kerekebb cicák tetszenek. De ő az enyém, a legszebb a világon, ahogy a másik 2 is. Ha szerinted csúnya, akkor nem való neked állat.
jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
83%
4-5 hónap körüli a cicám, mentett, de a hasa az kerek. Főleg evés után :)) Hirtelen nyúlt meg, majd hozzákerekedik a tied is, ha olyan fajta.
jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
31%
Általában 1,5 éves kor után kezd eltűnni ez a fiatalos alkat. De remélem addigra a cica szépen összepakolja a holmidat és elküld a háztól, aztán befogad helyetted egy olyan embert, aki nem nevezi csúnyának a macskát. Örülj neki, hogy egy cica személyzete lehetsz, és tudjad, hol a helyed!
jan. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!