Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Ételadagoló és vízadagoló...

Ételadagoló és vízadagoló tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy cicát lakásba, ehhez kéne pár tipp.


Száraz tápot érdemes-e tápadagolóból etetni, hogy frissebb maradjon?

Úgy vettem észre, hogy más cicák nem annyira szívesen eszik meg, ha már régebb óta ott van a tálban a táp, hanem a frisset jobban szeretik.

Nem automata/időzítős etetőre gondoltam, hanem sima olyanra amibe pár kilót beletöltök és ha alul ürül a tálból akkor utántöltődik.


Itatással ugyanez a kérdés. Ismerem a cicát, és tálból is szívesen iszik. De naponta cserélem hogy friss legyen. Vízadagolóban több napig is frissen marad-e?

Illetve érdemes -e szökőkútra beruházni, vagy az inkább olyan cicáknak van akik álló vízből nem akarnak inni?


Köszi szépen előre is!


jan. 21. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Felesleges , friss víz táp jobb .
jan. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tápot csak kisebb részben kéne kapnia, a csak száraz étrend nem tesz jót. Nem jutnak megfelelő mennyiségű vízhez. Húst vagy konzervet kapjon főleg, azt meg nem lehet adagolóba rakni nyilván.
jan. 21. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

#2 köszi, tudom.


3x kap naponta nedveset, a száraz mindig előtte van, de mivel csak keveset eszik belőle, hamar elveszíti a frissességét.

jan. 21. 22:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"amibe pár kilót beletöltök és ha alul ürül a tálból akkor utántöltődik"


Tapasztalat, hogy abban ugyan úgy nem marad friss, mintha csak kiszórnád elé. Rendes adagolót vagy semmit.

jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!