Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mit tegyek? Folyamatosan...

Mit tegyek? Folyamatosan unatkozik, szenved a macskám. Nem tudom már hogy segítsek neki.

Figyelt kérdés
Játékok nem kellenek neki. Mindent megvettem már neki,de nem foglalja le. Mindent kipróbáltam már. Gondoltam, hogy hátha még egy macska segítene, de lehet csak többet ártana. Nagyon érzékeny macska, a legkisebb apróságra is rosszul reagál, így lehet egy másik macska teljes összeomlást váltana ki nála.

jan. 23. 13:23
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
0%

Hívd a macsakaösszezavaró osztagot!

https://www.youtube.com/watch?v=1tsIxNci_dE

jan. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a macskád pzshiológusra szorul. De sürgősen!!
jan. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 Kólauborkával ***** válasza:
28%
“El van a macska egyedül a házban” rovatunkat olvashatták…
jan. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
19%
"macskát tartani lakásban nem állatkínzás" rovatunkat olvashatták
jan. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
87%

Másik cica kiborítja és utálni fog érte.

De honnan tudod, hogy unatkozik?

jan. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
37%
#4 De kiengedni is az. Nem is értem, 21. századi, városi embernek minek macska, totál nem illik sem az életformánkhoz, sem a környezethez. Gondolom az tartja, akinek se partnere, se barátja, se családja, kutyához lusta, de valami élőlény kell, és nem szereti a halakat.
jan. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
88%
A miénk a pingponglabdát imádja, de viszonylag ritkán foglalja le magát vele egyedül. Cicapecával, lézerrel (ezzel óvatosan - vigyázz a szemére, és mindig vezesd le valami megfogható dologgal utána, mert frusztrálja ha nem kaphatja el a pöttyöt), néha jutalomfalat dobálásával szoktam lefárasztani.
jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
100%
Ha jobban motiválható étellel, akkor ilyen "logikai" játékokat vegyel neki. Pl ilyen kelj fel jancsis jutifalat adagolót ( [link] vagy olyat, mint amit kutyáknak szokás adni. Különböző tecnikákkal tudja csak megszerezni a kaját, gondolkodnia kell: [link]
jan. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanított?
jan. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 A kérdező kommentje:

Nem fogom kiengedni azért, hogy elüssék. Nagyon nagyon sok macska él lakàsban és semmi probléma nincs vele.Akik itt kommenteltek biztosan ùgy vannak vele, hogy a macska az utcára való, ahol megmérgezik, megtépik, elütik, végülis igazatok van, én vagyok az állatkínzó👏

Kedves 6! Sajnos nem jött be, mert egyik se passzol ràm😁 de kutyát tartani lakàsban az valóban nemes és felelősségteljes dolog.

jan. 23. 15:06
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!