Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Csak szerintem undorító hogy...

Csak szerintem undorító hogy konyhapulton és asztalom mászkál a macska?

Figyelt kérdés
A szüleim megengedik neki; nekem meg ettől minden kedvem elmegy, hogy itthoni ételt egyek, vagy abszolút a konyhában étkezzek.
febr. 1. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
51%
Majd szépen megszokod. Nem fogják a macskát miattad kidobni.
febr. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
53%
Nem csak szerinted. Én tuti nem tűrném meg.
febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
Majd kidobom én akkor. 🤷🏼‍♀️
febr. 1. 17:27
 4/77 anonim ***** válasza:
44%
Az épeszűeket zavarja.
febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Oké, lehet szeretni az állatokat (én nem szeretem őket, de aki igen, annak hajrá), ettől még nem kell a szarban kaparózó mancsait ráengedi a konyhapultra.
febr. 1. 17:31
 6/77 anonim ***** válasza:
71%

En se ertek ezzel egyet,mondjuk szerencsere en ki tudom zarni a macskat a konyhabol; igy nincs ebbol baj.

De ha a gyerekem kerdes nelkul kidobna az utcara az allatomat, akkor repulne o is utana szerintem eleg hamar.

febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Eleve szó sem volt kidobásról, ezért válaszoltam így az elsőnek, mert nem is értem, hogy honnan vette.
febr. 1. 17:41
 8/77 A kérdező kommentje:
Nekem elég lenne ha zárnák azt a kva konyhaajtót, és nem engednék be az állatot.
febr. 1. 17:41
 9/77 A kérdező kommentje:
(Bár ha egyszer nagyon bemérgedek, lehet kidobom az éjszaka közepén, azt hazudva, megszökött. )
febr. 1. 17:42
 10/77 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a legjobb, ha ezt a problémát a szüleiddel tárgyalod meg.
febr. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!