Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Hogy kell ivartalanítást intézni?

Hogy kell ivartalanítást intézni?

Figyelt kérdés
Első macskám, kb másfél hete van a kertemben és szeretném ivartalanítatni. Még nem volt állatorvosnál. Időpontot kell kérnem gondolom.Vagy felhívom megmondom hogy most került hozzám szeretném ivartalanítatni akkor rögtön ad időpontot vagy előtte be kell vigyem vizsgálatra? Nőstény macska
márc. 6. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én bevinném a macskát rendelőbe és ott említeném. Egyébként is jó lenne ha kapna oltásokat, egy általános vizsgálatot elvégeznének rajta, meg akkor mondod, hogy szeretnéd ivartalanítani és meg tudod beszélni az orvossal a részleteket.
márc. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Első körben egy általános vizsgálat és alap immunizálás szükséges. Ha megvannak az oltásai lehet ivartalanítani.
márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyebkent rendeloje valogatja, hogy kell-e elore idopontot kerni. De hogy ne erjen elsore csalodas, ha megse fogadnak, telefonalj oda elobb.
márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, marmint az altalanos vizsgalatra ertem. Mutetekre persze kell idopont mindenkeppen.
márc. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nyílván nem az ivartanítással kell kezdeni... Ha komolyan gondoskodni akarsz a macskáról, beviszed a dokihoz, aki átnézi, oltatni kell, féreghajtani, aztán lehet majd ivartanításra időpontot kérni.
márc. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!