Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Van egy kislány cicám, szeretn...

Van egy kislány cicám, szeretnék neki fogamzás-gátlótablettát venni. Mennyi idős kortól lehet neki adni? Állatorvostól kell kérni, vagy egyszerűen a állatpatikában is lehet kapni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 25. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
8 hónaposan már lehet neki adni. Állatorvos írja fel. De miért nem ivartalanítod inkább? Hosszú távon olcsóbb, meg aztán a gyógyszer még/emlődaganatot okozhat szegény mirmikénél.
2010. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ivartalanítsd. Nem éri meg hetente 200Ft-ért tablettát venni mivel az 52 hét alatt(1év) 10400Ft ami annyi mintha ivartalanítanád a macskád, és amúgy is ezt a tablettát csak 1 évig szedheti a cica, és akkor utána mi lesz?
2010. okt. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a válaszokat. Igazatok van tényleg jobb lenne ivartalanítani a cicát. De nekem 3 lány cicám van és egyenlőre nem tudom mind a 3-mat ivartalaníttatni.Ezért gondoltam erre, hogy míg az egyiknél megcsináltatom az ivartalanítást, addig a másik cica szedje a bogyót.
2010. okt. 25. 17:55
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az úgy jó hogy mondjuk egy hónapban egy cica. Meg ugye nem ajánlatos sokáig szedniük mert csúnya kimenetelei lehetnek. Vagy ha tudod kérd meg az orvost hogy fizethess részletre.
2010. okt. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Javítsatok ki, ha tévedek, de mi csak akkor adunk a cicusnak gyógyszert, ha rájön a tüzelés, hamar észrevenni. Abban a periódusban kap összesen 2-3 Ovarid tablettát (kis testű) és nem engedjük ki az udvarra.
2010. okt. 25. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
És nem tudjátok véletlenül, hogy mennyibe kerül egy ivartalanítás ? Ahol én lakom ott 15 ezret kérnek el, ezt picit sokkalom.
2010. okt. 25. 18:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez valóban soknak tűnik. Mi ide járunk. Itt az árszabás is.

[link]

2010. okt. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Most van megint a Zöld Zebránál ivartalanítási akció, nézd meg, hátha van hely a közeletekben:


[link]


Ha igen és szeretnél élni a lehetőséggel, akkor az adott rendelő kapcsolattartójánál jelentkezz először regisztrációra.

2010. okt. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem sok a 15 ezer, ha úgy csinálják, ahogy kell, nem spórolva el semmit. Nekem 2,5 éve tavasszal az ismerős doki -tavalyi áron- 10 ezerért csinálta. Egészen addig csodálkoztam a fent belinkelt árakon (gyanúsan olcsónak tartva), amíg meg nem láttam, hogy amit ír, az csak a munkadíj, amihez jön a gyógyszer-költség még, megfejelve azzal, hogy az árlista eleve 2007-es..
2010. okt. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!