Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Szaros macska segg?

Szaros macska segg?

Figyelt kérdés
A ti macskátok segge szaros marad kakilás után? Vannak a segglyukán kis rászáradt szardarabok?

márc. 21. 22:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
38%
Nekem is.
márc. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
63%
Gyermekeknek készült törlőkendő is jó. Én legutóbb azzal tisztítottam meg. Szerencsére nagyon ritka eset az ilyesmi. Ennyi igazán belefér. Mondjuk a cica annyira nem örült neki….. :D
márc. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
59%
Kedves Somló Volán Zrt. ! Igen, tudom, hogy nem létezik már. Mivel anno a társaság által lefedett területen éltem, ismerem. :)
márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Menjetek mar kulon kerdes ala volanozni, itt a kaksis macskaanuszrol van szo... :))
márc. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
61%
Mikor ilyen van akkor lemosom macskasamponnal. Nem szereti de nem szarozhatja össze a lakást.
márc. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
87%

A macska állandóan tisztálkodik, evés, ivás, pisilés, kakilás, játszadozás után is.

Nem kell törölgetni neki, kivéve, ha hosszú szőrű, és lefossa a gatyáját, akkor be szoktam dobni a kádba, sima vízzel lezuhanyozom, megtörlöm törcsivel, megszárítom, aztán még utána is megmosakszik külön.

márc. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
28%
Hiába pontoztok le, a gyermekeknek való készítményeket lehet használni állatoknál. Nem én találtam ki, állatorvos mondta. De mint írtam, ez oly ritka eset cicáknál, elenyésző.
márc. 23. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
19%
Miert, ki pontozott le?? Mindegy, most ment a dislike... :DD
márc. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
67%

Utolsó: én is tettem rá egyet hogy teljes legyen a kép, haha 😂


Na de mivan? A macska össze fosott seggel járkál a panelban? Ki az aki ennyire gusztustalanul él, és ennyire leszarja a környezetét, hogy macskával piszkolja be?

Jaaa!

Nem jó az akármilyen nedves WC papír? Van már macska segg törlő papír?

Besz@rok

márc. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 NTBS ***** válasza:
0%
Van kinti macskám. Sosem néztem.
ápr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!