Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Mitől halhatott meg a macskám ?

Mitől halhatott meg a macskám ?

Figyelt kérdés
Tegnap még semmi baja nem volt evett, ivott, aludt, játszot mint általában de ma reggel sajnos a szomszéd kertjében találtuk meg már nem élt nem volt mit tenni és vér volt a szája körül arra lennék kiváncsi megmérgezhették e ?

#macska #Megmérgezték
márc. 28. 21:37
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
A sok nagyokosnak mondom hogy amúgy kurvára nem az volt a kérdés hogy hogyan kell tartani hanem hogy mitől halhatott meg. Unom már hogy ez megy kb minden macskás kérdésnél.
márc. 28. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

12, hát pont attól halhatott meg, k.rva unalmas az ilyen agyatlanok rinyálása már az ilyen kérdések alatt.


13, normális vagy amúgy ? Nem úgy tűnik. Remélem legalább nincs macskád, sem 12esnek.

márc. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
85%
12-es: de most erre milyen választ vár? Honnan tudjuk? Lehet méreg, akár szándékosan, akár véletlenül, lehet, hogy valami elütötte, belső vérzése volt ezért véres a szája stb., még az is lehet, hogy valaki lelőtte légpuskával. Soha nem fog kiderülni valószínűleg. Azért jönnek a "tartsd benn!" típusú kommentek, hogy a nagy sajnálkozás mellett hátha a következőt már bent tartja vagy épít kifutót, macskabiztos kerítést stb.
márc. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
54%
14, a kérdező tök normális hangnemben tette fel a kérdést, ti meg "bEnt KénE TArtAni tE kREtén!!!4!4!". Szerinted nem elég szerencsétlennek hogy most halt meg a macskája? Feleslegesen írjatok le ezt ezerszer, tovább lehet lépni. Te bent tartod a macskád mert te úgy látod jónak, más meg nem, ennyi. 12 voltam
márc. 29. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%
Olyan méreg manapság már nemigen van, ami így hat, egyik napról a másikra. Előtte inkább már napokig bágyadt lett volna. Valószínűbb, hogy elütötte valami (vagy valaki egy lapáttal). A macskák elképesztő sérülésekkel is el tudnak futni még valameddig.
márc. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
42%

"madarakat ölnek"


Látszik, a rohadt életben nem volt macskád, te is valami madarász lehetsz, aki itt pofázik a macskát tartók életvitelébe.

B.zd meg a madaraidat.


De elárulom, nálam sok macska van, és 1 sem madarászik, de már csak nem is egerésznek.


A kinti macskák zöme csak kajáért kajtat, alszik többnyire, és párosodnak.


De kb nagy ívben lesz.rják a madaraidat.

márc. 29. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

16: Hidd el, hogy sok macska van, amelyik egerészik és madarászik is.

Viszont ez még a Magyar Madártani Egyesület szerint sem probléma, természetes szelekció. A gond akkor van, ha túlszaporodott kóbor populációk vadásznak. Ezt pedig ivartalítással lehet megakadályozni.

A madarakra nagyságrendekkel veszélyesebb az emberi tevékenység.

márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
63%
16, semmi állatot nem bíznék rád, itt is leírom, hogy de, volt macskám, évekig, szerintem így nagyjából 10, de nem számoltam, míg nem költöztem el, sajnos nem szólhattam bele, ezért kint voltak, nagyon megérte, állandóan attól félni, mitől hal meg, mikor mérgezik meg, stb. Ha tényleg annyi macskád van, volt, tudnod kéne, hogy nem egyformák. Nekem amelyik a legjobb vadász volt, hozott patkányt, galambot, kisebb madarak is, egyik kandúr pedig ah orra előtt lévő egérre sem mozdult. Ja, attól, hogy nem látod, hogy fog valamit, még lehet, hogy szokott, max nem viszi haza.
márc. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
18, a kérdés az hogy ezzel mi a probléma?? Én megdicsérném a macskámat ha ilyen tehetséges vadász lenne.
márc. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
#17: Vannak programok arra, hogy kóbor macskákat befogjanak és ivartalanítsanak? Mert anélkül nehéz megoldani, hiszen a kóbor macskákat nem lehet akkor befogni, amikor akarjuk.
márc. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!